Materiałowe

Torby foliowe zaczynają powoli odchodzić do lamusa. Posiadają wiele cech, które szkodzą zarówno środowisku naturalnemu jak i człowiekowi. Rozkładają się niezmiernie długo, emitując przy tym dużo szkodliwych substancji. W czasach, gdy sposób oddziaływania na środowisko naturalne jest istotnym i powszechnym zagadnieniem, doskonałą alternatywą dla nich są torby materiałowe.


W naszym sklepie torby materiałowe to bardzo szeroka gama produktów. Mogą one być wykonane z kilku różnych materiałów, wśród których główną rolę odgrywa bawełna lub tkany polipropylen.


Charakterystyka toreb tekstylnych:

  • są ergonomiczne i wytrzymałe – posiadają mocne i wygodne uchwyty, dzięki którym można z łatwością przenosić nawet ciężkie towary.

  • tanie - wprawdzie koszt wykonania toreb materiałowych jest wyższy, niż foliowych, ale ich żywotność jest nieporównywalnie dłuższa, niż zwykłych reklamówek

  • przepuszczają powietrze – zapewniają świeżość przechowywanych w nich towarów spożywczych

  • szybko ulegają rozkładowi i nadają się do dalszego przetwarzania


Torby materiałowe dostępne w naszym sklepie mają różną wielkość: od 30 x 35 cm do 36 x 42 cm. W przypadku części modeli dodatkową zaletą są poszerzone boki (15 – 18 cm) i usztywnione dno pozwalające na stabilne przenoszenie towarów. Wszystkie dostępne są w wyrazistych kolorach i ciekawych deseniach.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj