Maty powietrzne na butelki

Maty powietrzne do transportu butelek to bardzo praktyczne produkty, które pozwolą na wysyłanie alkoholu w bardzo bezpieczny i korzystny sposób. Głównym celem tych poduszek powietrznych jest zapewnienie najbardziej efektywnego pakowania przy najmniejszych kłopotach.

Standardową alternatywą dla wysyłki butelek z alkoholem jest użycie jakiegoś rodzaju pudełka, folii bąbelkowej i więcej pudełek. To zwykle nie działa, ponieważ podczas transportu butelki będą się przemieszczać w pudełkach i staną się bardzo kruche. Używając naszych mat powietrznych można umieścić każdą butelkę w osobnym worku, gdzie będzie chroniona przed jakimkolwiek ruchem. Nasz wysokiej jakości materiał dopasowuje się do każdego kształtu, dzięki czemu możesz stworzyć indywidualną ochronę dla swoich produktów bez dodatkowych kosztów!

Butelki są chronione, a jednocześnie nie zajmują dużo miejsca w drodze do klienta! Zaoszczędzisz pieniądze, nie musząc kupować dodatkowych pudełek lub drogich usług pakowania. Maty powietrzne na butelki są najlepsze w chronieniu swojej zawartości. Absorbują praktycznie całą energię uderzeń. Istnieje wiele mat powietrznych do transportu, które zapewniają bardzo słabą ochronę. Z nami możesz być pewien, że mata zawsze powróci do swojego pierwotnego kształtu i nigdy nie straci swoich właściwości ochronnych.Maty powietrzne mogą być produkowane w większości kształtów i rozmiarów.Pomożemy Ci wybrać najlepszą dla Twojego konkretnego celu. Pakowanie przedmiotów w maty jest bardzo proste, wszystko, czego będziesz potrzebował to taśma plastikowa (folia termokurczliwa) i pompka powietrza! Po złożeniu zamówienia prześlij nam swój projekt, abyśmy mogli rozpocząć produkcję przed upływem terminu.

Butelki są zawsze lepsze, gdy nie przemieszczają się podczas transportu! Zamów wysokiej jakości maty powietrzne do wysyłki butelek z naszą firmą już dziś. Nie znajdziesz lepszej oferty niż ta, którą oferujemy w Opako.

Nasze maty powietrzne nadają się w 100% do recyklingu, jak również do wielokrotnego użytku! Wykonane są z mocnego, trwałego materiału LDPE, który jest nietoksyczny i nie ma zapachu. Możesz ich używać zawsze, gdy potrzebujesz dodatkowego wsparcia dla swoich produktów bez obawy o ich trwałość lub zdolność absorpcji uderzeń! Umieszczenie butli z powietrzem jest najłatwiejszą częścią procesu, wszystko, czego będziesz potrzebował to taśma i pompka do powietrza! Jeśli nadal nie jesteś pewien, jak używać tych mat, po prostu skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy Ci dalej!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać bezpłatną wycenę już dziś! Wykonujemy niestandardowe zamówienia, jak również duże ilości w bardzo dobrych cenach.

Możemy również pomóc przy każdym innym projekcie, który wymaga wysokiej jakości materiałów. Materace powietrzne dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach. Mamy najlepsze oferty na materiały LDPE w mieście, więc daj nam znać swoje wymagania, a my je spełnimy.
AirBag cover kieszeń powietrzna na wino - 24x42 cm
AirBag cover kieszeń powietrzna na wino - 24x42 cm2,90AirBag cover kieszeń powietrzna na wino - 24x42 cmAirBag cover kieszeń powietrzna na wino - 24x42 cm
Szybki podgląd
Bestseller
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj