Koperty bezpieczne kurierskie

Od dłuższego już czasu do zminimalizowania ryzyka zagubienia lub zdekompletowania przesyłki stosowane są koperty kurierskie - samoprzylepne kieszenie foliowe, w które wsuwa się całą dokumentację przesyłki:

  • listy przewozowe

  • faktury

  • instrukcje obsługi

  • korespondencję

  • materiały promocyjne itp.


Koperty kurierskie - potocznie nazywane przylgami lub kangurkami - naklejane są na wierzch opakowania. Warstwa wyjątkowo mocnego kleju gwarantuje, że koperta trwale przylega do paczki. W żaden sposób nie da się jej oderwać od paczki, ani niezauważalnie otworzyć.


Użycie kopert kurierskich pozwala też bardzo szybko zaadresować przesyłkę. Wystarczy wydrukować list przewozowy i wsunąć go w naklejoną kieszeń. To wyjątkowo ergonomiczne rozwiązanie zarówno dla przewoźników, jak i np. sklepów internetowych, które każdego dnia nadają ogromną liczbę przesyłek. Uszkodzenie paczki w obrębie danych identyfikacyjnych może bowiem spowodować, że nie dotrze ona do adresata. Kangurki można stosować nie tylko do przesyłek o dużych gabarytach - nadają się też do mniejszych opakowań, a nawet kopert papierowych lub foliowych.


Koperty kurierskie zdecydowanie zwiększają bezpieczeństwo przesyłki. Największe znacznie ma to dla nadawców i przewoźników, dla których utracona paczka może wiązać się z istotnymi stratami finansowymi.


Koperty z naszego sklepu mają różne rozmiary: od opakowań w popularnym biurowym formacie DL po duże opakowania zbliżone wielkością do formatu A2. Dzięki temu można w nich umieszczać przedmioty i dokumenty o różnych gabarytach, a nawet mniejsze opakowania zbiorcze.


Dodatkowa zaleta kopert kurierskich dostępnych w naszym sklepie internetowym to ich korzystna cena, która w połączeniu z łatwością użytkowania pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu potrzebnego na bezpieczną i efektywną organizację przesyłek.

 

Koperta kurierska C5 EkoFolia - 500szt
Koperta kurierska C5 EkoFolia - 500szt85,50Koperta kurierska C5 EkoFolia - 500sztKoperta kurierska C5 EkoFolia - 500szt

Ekologiczne koperty kurierskie z foli pochodzącej z recyklingu.

Szybki podgląd
Bestseller
Koperta kurierska C6 - 1000szt EKO
Koperta kurierska C6 - 1000szt EKO126,00Koperta kurierska C6 - 1000szt EKOKoperta kurierska C6 - 1000szt EKO
Szybki podgląd
Bestseller
Koperty kurierskie DL EkoPapier - 1000szt
Koperty kurierskie DL EkoPapier - 1000szt171,00Koperty kurierskie DL EkoPapier - 1000sztKoperty kurierskie DL EkoPapier - 1000szt
Szybki podgląd
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj