Taśmy dwustronne mają wszechstronne i bardzo szerokie zastosowanie w niemal każdej gałęzi usług i przemysłu. Za ich pomocą szybko i skutecznie można mocować, łączyć ze sobą lub montować różnego rodzaju materiały. Wyróżnia je niska cena, elastyczność i banalnie prosta obsługa.
Zastosowanie:
łączenie materiałów,
montaż,
niwelowanie nierówności i skosów.
Uniwersalność taśm dwustronnych sprawia, że z powodzeniem można je stosować w motoryzacji, budownictwie, przemyśle, usługach czy transporcie. Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne i skrajne temperatury zapewnia długą trwałość montażu i skuteczność mocowania, a łatwość użycia taśm dwustronnych gwarantuje, że nawet w przypadku laików nie będzie najmniejszego problemu z ich wykorzystaniem.
Zalety:
uniwersalność,
elastyczność,
niska cena,
łatwość montażu.
Elastyczność taśm, wśród których oferujemy najróżniejsze grubości, gęstości, szerokości i stopnie wytrzymałości, pozwala na indywidualne dobranie produktu do potrzeb każdego klienta. Taśmy dwustronne można stosować zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na dworze. Nadają się one do użytku komercyjnego i przemysłowego oraz typowo domowego, kiedy zamierzamy połączyć ze sobą jakieś elementy wyposażenia lub zamontować materiał na podłożu, ścianie bądź suficie (np. wieszak, skrzynkę na listy, lustro).
- Dlaczego warto wykorzystywać taśmy z nadrukiem?
- Taśmy klejące – historia i zastosowanie
- Taśmy maszynowe do kartonów - poznaj ich rodzaje
- Typowe i nietypowe zastosowanie taśmy naprawczej
- Taśmy samoprzylepne - rodzaje i zastosowania
- Taśmy naprawcze duct tape nietypowe zastosowania
- Taśmy remontowe - co musisz o nich wiedzieć?