Taśmy budowlane do izolacji

 Taśmy izolacyjne należą do najbardziej powszechnych i najczęściej stosowanych taśm budowlanych. Z uwagi na ich uniwersalność i praktyczność powinny znajdować się na wyposażeniu każdej ekipy budowlanej, a nawet każdego gospodarstwa domowego. Choć główną rolą taśm izolacyjnych jest zabezpieczenie i izolacja przewodów elektrycznych, to jednocześnie mają one szereg innych zastosowań.

Zastosowanie:

 • izolacja przewodów,

 • mocowanie elementów,

 • klejenie,

 • zabezpieczanie.

Jako że taśmy izolacyjne zapewniają pełną izolację elektryczną, pozwalają na efektywne zabezpieczenie odsłoniętych kabli i przewodów. Okazuje się to szczególnie pomocne w przypadku ich przepalenia, urwania lub przy wszelkiego rodzaju awariach elektrycznych. Z uwagi na moc klejenia i elastyczność również w razie konieczności izolacji, łączenia lub mocowania innych elementów bądź przedmiotów taśmy izolacyjne mogą być przydatne.

Zalety:

 • wielość zastosowań,

 • elastyczność,

 • łatwość obsługi.

Za sprawą elastyczności, którą cechują się taśmy izolacyjne, zamontowanie ich w dowolnym miejscu jest dziecinnie proste i nie wymaga posiadania żadnych specjalistycznych umiejętności. Do zakupu skłaniają także niska cena oraz różnorodność dostępnych długości, szerokości, grubości i kolorów. Oferujemy je wszystkie w naszym sklepie, gwarantując szybką wysyłkę i satysfakcjonującą realizację zamówienia.

Taśma flizowa TESA wygłuszająca 19mm/25m
Taśma flizowa TESA wygłuszająca 19mm/25m15,20Taśma flizowa TESA wygłuszająca 19mm/25mTaśma flizowa TESA wygłuszająca 19mm/25m
Szybki podgląd
Premium
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Typ taśmy
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj