Taśmy oznaczeniowe do odgradzania

 W wielu przypadkach, kiedy należy odgrodzić jakiś obszar, pojawia się konieczność zastosowania odpowiednich znakowań i oznaczeń. W tego typu sytuacjach nadzwyczaj pomocne i praktyczne okazują się taśmy odgradzające, które są wyraźnie widoczne, trwałe, łatwe w montażu i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Zastosowanie:

 • oznaczanie stref zagrożenia, miejsc niebezpiecznych, obszarów wyłączonych z ruchu, terenów zamkniętych itd.

Taśmy ostrzegawcze znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie należy odgrodzić, ograniczyć lub zablokować dostęp do jakiegoś obszaru. Wykorzystuje się je np. w celu oznaczenia strefy dla wózków widłowych, placów budowy, wykopów, studzienek, włazów, podjazdów i wszelkiego rodzaju miejsc niebezpiecznych. Widoczność taśm odgradzających decyduje bowiem, że oznaczony teren staje się wyraźnie widoczny i zabezpieczony przed dostępem osób niepowołanych.

Zalety:

 • trwałość,

 • szybkość montażu,

 • elastyczność.

Fakt, że taśmy odgradzające są odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, wiatr, mróz czy słońce, a ich montaż trwa kilka minut i jest wyjątkowo prosty, sprawia, że są one niezwykle ekonomicznym i praktycznym sposobem na odgrodzenie wybranego obszaru. Nic więc dziwnego, że wykorzystuje się je powszechnie w budownictwie, przemyśle i we wszelkiego rodzaju zakładach produkcyjnych. Wiele różnorodnych modeli taśm ostrzegawczych można zamówić w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Szerokość taśmy
Typ taśmy
Kolor
szukaj
 • Do czego służą taśmy odgradzające?
  Ogólnie pojęte taśmy, to nie tylko taśmy samoprzylepne, taśmy pakowa, taśmy dwustronne czy inne. To także tak zwane taśmy odgradzające. Czym są taśmy odgradzające? Można by powiedzieć, że to po prostu sam nośnik bez warstwy klejącej, wykonany z materiału, który przede wszystkim jest odporny na rozciąganie, warunki zewnętrzne, promienie słońca, w stu procentach odpornego na wilgoć i wodę. 

  To produkt, który ma za zadanie skutecznie odgrodzić przede wszystkim miejsca niebezpieczne, takie, w których człowiek nie powinien się pojawiać, nie zbliżać. Dodatkowo w zależności od kolorystyki taśmy odgradzającej, może ona być wykorzystana do stworzenia "korytarzy" dla pieszych, swego rodzaju wyznacznika, którędy powinni się poruszać.

  Taśmy odgradzające nie są drogie, są ogólnodostępne, a duży wybór znajdziemy w sklepie opako.com.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie