Taśmy oznaczeniowe do odgradzania

 W wielu przypadkach, kiedy należy odgrodzić jakiś obszar, pojawia się konieczność zastosowania odpowiednich znakowań i oznaczeń. W tego typu sytuacjach nadzwyczaj pomocne i praktyczne okazują się taśmy odgradzające, które są wyraźnie widoczne, trwałe, łatwe w montażu i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Zastosowanie:

 • oznaczanie stref zagrożenia, miejsc niebezpiecznych, obszarów wyłączonych z ruchu, terenów zamkniętych itd.

Taśmy ostrzegawcze znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie należy odgrodzić, ograniczyć lub zablokować dostęp do jakiegoś obszaru. Wykorzystuje się je np. w celu oznaczenia strefy dla wózków widłowych, placów budowy, wykopów, studzienek, włazów, podjazdów i wszelkiego rodzaju miejsc niebezpiecznych. Widoczność taśm odgradzających decyduje bowiem, że oznaczony teren staje się wyraźnie widoczny i zabezpieczony przed dostępem osób niepowołanych.

Zalety:

 • trwałość,

 • szybkość montażu,

 • elastyczność.

Fakt, że taśmy odgradzające są odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, wiatr, mróz czy słońce, a ich montaż trwa kilka minut i jest wyjątkowo prosty, sprawia, że są one niezwykle ekonomicznym i praktycznym sposobem na odgrodzenie wybranego obszaru. Nic więc dziwnego, że wykorzystuje się je powszechnie w budownictwie, przemyśle i we wszelkiego rodzaju zakładach produkcyjnych. Wiele różnorodnych modeli taśm ostrzegawczych można zamówić w naszym sklepie.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Szerokość taśmy
  Typ taśmy
  Kolor
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj