Taśmy oznaczeniowe podłogowe PVC

 Wyprodukowane z polichlorku winylu taśmy podłogowe PVC są doskonałym sposobem na oznaczenie wybranych obszarów, szlaków komunikacyjnych lub przedmiotów. Ekonomiczność, łatwość i szybkość użycia oraz trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych sytuuje je wśród świetnych zamienników dla wszelkiego rodzaju farb.

Zastosowanie:

 • oznaczanie dróg, przedmiotów, stref, obszarów, miejsc niebezpiecznych itd.

 • organizacja przestrzeni pracowniczej.

Chcąc oznaczyć jakiś obszar, przedmiot, strefę lub drogę, często używa się farb. W efekcie tego typu oznaczenia są trudno zmywalne i nie da się dowolnie zmienić ich położenia, czego z pewnością nie można powiedzieć o taśmach podłogowych PVC. Ich zastosowanie charakteryzuje się bowiem elastycznością, prostotą i daje natychmiastowy efekt. Wystarczy tylko je przylepić w wybranym miejscu, co nie wiąże się z żadnymi zakłócenia ani przerwami w pracy, a w razie potrzeby odlkleić i zmienić ich położenie.

Zalety:

 • prostota użycia,

 • trwałość,

 • przystępna cena.

Taśmy podłogowe PVC pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo i efektywność pracy poprzez odpowiednią organizację przestrzeni i wytyczenie obszarów, przedmiotów oraz miejsc istotnych dla procesu produkcyjnego. Są ekonomiczne, łatwe w montażu, ergonomiczne, trwałe i wytrzymałe, a ich cena konkurencyjna. Oferujemy rozmaite kształty, kolory, długości i szerokości taśm winylowych, dzięki czemu każdy ma możliwość wybrania odpowiedniego dla siebie produktu.

Taśma Ostrzegawcza Samoprzylepna Biało-Czerwona 100mm x33m
Taśma Ostrzegawcza Samoprzylepna Biało-Czerwona 100mm x33m30,00Taśma Ostrzegawcza Samoprzylepna Biało-Czerwona 100mm x33mTaśma Ostrzegawcza Samoprzylepna Biało-Czerwona 100mm x33m
Szybki podgląd
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Długość taśmy
  Szerokość taśmy
  Typ taśmy
  Kolor
  Rodzaj kleju
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj