Taśmy pakowe z klejem kauczukowym super

Niekiedy taśmy pakowe muszą wykazać się wyjątkową wytrzymałością i zdatnością do szybkiego łączenia różnych powierzchni. Szczególnie przygotowywanie ciężkich ładunków wymaga użycia silnej taśmy, która odpowiednio zabezpieczy przesyłkę. Takie kryteria spełnia taśma pakowa Super Kauczuk.


Charakterystyka taśm pakowych Super Kauczuk:


Transparentne lub brązowe taśmy Super Kauczuk są wykonane z folii polipropylenowej o specjalnej wzmocnionej strukturze. Nośnikiem jest orientowana dwuosiowo folia BOPP. Zapewnia ona doskonałą wytrzymałość na rozciąganie, dzięki czemu nadaje się do oklejania ciężkich ładunków o dużym napięciu. Praca z ich użyciem jest wygodna, bezpieczna i efektowna.


Cechą szczególną i wyróżniającą taśmę Super Kauczuk spośród innych produktów jest warstwa klejąca. Emulsja na bazie kauczuku syntetycznego gwarantuje mocny i natychmiastowe połączenie taśmy z oklejaną powierzchnią. Powłoka klejąca swoją wysoką jakość zawdzięcza domieszce żywicy węglowodorowej. Użyta w nich masa klejąca spełnia najwyższe wymagania jakościowe i zabezpieczające.


Taśmy Super Kauczuk dostępne są w rolkach o szerokości 48 mm i długości 60 jardów (około 55 m).

 

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie