Tektura falista w rulonach

Dostępna w sklepie internetowym NEOPAK tektura falista w rolach zapewnia najprostsze i najszybsze opakowanie i zabezpieczenie produktów o różnych rozmiarach i kształtach (także nieregularnych).


Jej niewątpliwą zaletą są duże właściwości amortyzujące i izolujące. Tektura w rolce jest także bardzo elastyczna i sprężysta, a wygodny sposób jej pobierania ułatwia owijanie pakowanego przedmiotu. Jako materiał pakowy nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwa do magazynowania.


Atutem tektury falistej w rolkach jest również duża wydajność i niski koszt – do zabezpieczenia ładunku wykorzystywana jest tylko jej niezbędna ilość. Dzięki temu jest bardzo przydatna do pakowania niewielkich przedmiotów.


Tektura w rolkach doskonale nadaje się także do zabezpieczania remontowanych wnętrz, skutecznie chroniąc wszystkie powierzchnie przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.


Oferowana przez nas tektura falista dostępna jest w różnych szerokościach (50 -120 cm) i długościach nawoju (50 i 100 m). Wykonana jest z mocnej tektury o wypełnieniu falowym typu B. W ten sposób możemy dostarczyć klientowi produkt odpowiedni do każdego rodzaju zastosowania.


Jak wszystkie wykorzystywane przez nas tektury także tektura w rolach jest przyjazna środowisku – całkowicie biodegradowalna i zdatna do recyklingu.

 

 

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Filtruj karton po wymiarach
  Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
  Cena
  oddo
  Szerokość
  Rodzaj tektury
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj