Torby materiałowe

Torby materiałowe coraz częściej zdobywają uznanie użytkowników biznesowych i osób prywatnych. W porównaniu z tradycyjnymi „foliówkami” są o wiele wytrzymalsze, co wiąże się ze zwiększeniem komfortu ich użytkowania, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów zakupu.


Torby biodegradowalne (bo można je również i tak określać), są bezpieczniejsze dla środowiska. Nadają się do wielorazowego użytku i są wyjątkowo łatwe w utylizacji. Podczas gdy zwykła reklamówka foliowa może się rozkładać nawet przez kilkaset lat, w przypadku torby materiałowej proces rozkładu rozpoczyna się już od kilkudziesięciu godzin od momentu wyrzucenia. Dzieje się tak, gdyż torby te wykonane z materiałów pochodzenia naturalnego, do których należą:

  • bawełna

  • len

  • juta.


Wytrzymałe torby wykonane z materiału są też doskonałym miejscem na reklamę. Rynek zdążył już docenić fakt, że produkt ten – trwały i niezawodny - będzie służył użytkownikowi przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. Mocna i estetyczna torba nie zostanie wyrzucona natychmiast po wyjęciu ulokowanych w niej towarów. Oznacza to znaczne zwiększenie liczby kontaktów użytkownika z przekazem reklamowym, co wprost przedkłada się na skuteczność torby jako narzędzia marketingowego.


Torby tekstylne dostępne w naszym asortymencie są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów. Do wyboru klientów przekazujemy opakowania w różnych kolorach, często z oryginalną grafiką. Wszystkie zostały wyposażone w uchwyty pozwalające na wygodne i bezpieczne przenoszenie nawet ciężkich przedmiotów. W przypadku toreb jutowych uchwyty z tkaniny zostały zastąpione sztywną rączką bambusową, która oprócz dużej trwałości odznacza się także wyjątkową estetyką.


Każda torba jednokolorowa nadaje się do umieszczenia nadruku według indywidualnych wskazań klienta. Znakowanie toreb jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne.  

Woreczek 25x30 ECRU z siatki bawełnianej
Woreczek 25x30 ECRU z siatki bawełnianej9,40Woreczek 25x30 ECRU z siatki bawełnianejWoreczek 25x30 ECRU z siatki bawełnianej
Szybki podgląd
Torba Bawełniana 380x420 / 35 / GRANATOWA
Torba Bawełniana 380x420 / 35 / GRANATOWA5,20Torba Bawełniana 380x420 / 35 / GRANATOWATorba Bawełniana 380x420 / 35 / GRANATOWA
Szybki podgląd
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj