Torby papierowe z tektury karbowanej

Szukając nietuzinkowych opakowań prezentowych lub toreb, które służyć będą jako torby na zakupy o wysokim poziomie zabezpieczenia i wytrzymałości warto zwrócić uwagę na ofertę toreb z tektury karbowanej. Sama tektura karbowana to materiał, który prócz doskonałej (jak na materiał pochodzenia naturalnego) wytrzymałości posiada także funkcję amortyzującą. Przyda się ona podczas większości sytuacji, w których zawartośc torby jest delikatna i wymaga szczególnej ostrożności.

Czy torba z tektury może prezentować się schludnie? Oczywiście. Wystarczy zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego i spojrzeć na zdjęcia tych produktów. Estetycznie wykonana torba z tektury karbowanej z powodzeniem zastąpi mało atrakcyjne torby foliowe. Jedną z takich propozycji jest torba z uchwytem z satynowej wstążki. Swoim wyglądem zaskakuje klientów sprawiając wrażenie eleganckiej torby na zakupy. Jej nośność jest na tyle wysoka, że śmiało może nam ona towarzyszyć podczas większości zakupów jakie wykonujemy. Sprawi, że wyróżnimy się na rynku, a oferując ją swoim klientom sprawią Państwo wrażenie profesjonalej firmy dbającej o swój wizerunek i zadowolenie klienta.

Torby te wpisują się w najnowsze tredny ekologiczne co pozwala Państwa firmie iść z duchem czasu. Bazując na dotychczasowych doświadczeniach zebranych od naszych klientów jesteśmy przekonani, że dopasowanie się do oczekiwań konsumentów względem ekologii w prowadzonej firmie jest jak najbardziej wskazane. Klienci masowo rezygnują z folii na rzecz eko rozwiązań. "Ekologiczny" to nie tylko zdatny do recyklingu. W duchu ideologii "zero waste" leży możliwość ponownego wokorzystywania przedmiotów codziennego użytku. Torba o wysokiej odporności na pęknięcia, dziurawienie czy inne uszkodzenia mechaniczne z pewnością wpasuje sie w te zasady. A co po zużyciu torby? Wystarczy wyrzucić ją do odpowiedniego kosza opatrzonego napisem "papier". Możemy mieć pewność, że ta sama torba wróci do obiegu pod inną postacią nie obciążając środowiska naturalnego naszej planety.

Nasz sklep oferuje Państwu szeroki asortyment toreb z tektury karbowanej.

Proponujemy rozwiązania, które będą dla Państwa najkorzystniejsze, a wszystko z zachowaniem niskich cen. Zadowolenie klientów jest naszym nadrzędnym celem, tak więc dokładamy wszelkich starań by sprostać Państwa wymaganiom. Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty, a naszymi klientami prócz firm mogą także zostać osoby prywatne. Zapraszamy.

Torba z tektury karbowanej 195x160x370 / Sznurek
Torba z tektury karbowanej 195x160x370 / Sznurek6,85Torba z tektury karbowanej 195x160x370 / SznurekTorba z tektury karbowanej 195x160x370 / Sznurek
Szybki podgląd
Bestseller
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Wysokość
Rodzaj torby papierowej
Zastosowanie
Rodzaj uchwytu
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj