Torebki strunowe antystatyczne - ochrona przed wyładowaniami elektrycznymi

Jednym z chętnie wybieranych produktów, który przydaje się w wielu sytuacjach i jest niezwykle praktyczny, są torebki strunowe. Tego typu opakowanie pozwala na proste i bardzo szybkie zamknięcie i przechowywanie różnych rzeczy w takich celach jak ich segregacja, sprzedaż, łatwiejsze odnalezienie czy też ochrona przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. Stosowane przez liczne przedsiębiorstwa, właścicieli firm i osoby prywatne, są tak uniwersalne, że tworzonych jest wiele ich rodzajów w zależności od rozmiaru, grubości, a także specyficznych właściwości. Jednym z nich są torebki strunowe antystatyczne, czyli bardzo ciekawe rozwiązanie i prawdziwy produkt do zadań specjalnych.

Wyżej wymienione torebki antystatyczne określane są skrótem ESD (pochodzącym od angielskiego "electrostatic discharge"), który jest typowym oznaczeniem dla produktów posiadających właściwości chroniące przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Cecha ta pomaga zmniejszyć szkodliwy wpływ, jaki ma na przykład transport na układy elektroniczny. Torebki antystatyczne są zatem bardzo chętnie wybierane przez producentów, sprzedawców i użytkowników różnych sprzętów elektronicznych. Pozwalają na odpowiednią ochronę na przykład tabletów, układów elektronicznych, telefonów komórkowych, pamięci przenośnych czy płyt głównych - nie sposób wymienić je wszystkie.

Tak jak ich klasyczne wersje, torebki strunowe antystatyczne mają zapięcie na tak zwany zip. Jest ono niezwykle wygodne w użyciu i pozwala na błyskawiczne i szczelne zamknięcie torebek. Przechowywane w nich produkty są nie tylko chronione przed wyładowaniami, ale także innymi szkodliwymi czynnikami takimi jak wilgoć, woda czy kurz. Wyprodukowane z folii polietylenowej, torebki strunowe są także odporne na rozerwanie czy pęknięcie. Nie ma na rynku drugiego takiego rozwiązania - dlatego też przesadą nie jest wyżej wymienione stwierdzenie, że to produkt do zadań specjalnych!

Dostępne w naszej ofercie torebki antystatyczne mają różne wymiary, dzięki czemu bez problemu dostosują je Państwo do danej zawartości. Wszystkie charakteryzuje wysoka jakość wykonania, ponieważ pochodzą od sprawdzonych producentów. To także produkt o niskiej cenie, którą można dodatkowo obniżyć kupując ich większą ilość (w takiej sytuacji oferujemy rabaty). Torebki strunowe są lekkie i nie zajmują wiele miejsca w transporcie i w ich przechowywaniu. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi kategoriami produktów i do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań!

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Długość
  Szerokość
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj