Torebki strunowe antystatyczne - ochrona przed wyładowaniami elektrycznymi

Torebki strunowe antystatyczne stanowią odpowiednie rozwiązanie przede wszystkim dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i handlem wszelkiego rodzaju elektroniką. Zastosowanie tego typu torebek strunowych pozwala na ochronę wartościowych przedmiotów takich tablety, telefony komórkowe, układy elektroniczne, płyty główne, pamięć przenośna czy tym podobnych przed działalnościa wyładowań elektrycznych. Jest to szczególnie ważne w przypadku układów elektronicznych, które wykazują wysoką wrażliwość na tego typu uszkodzenia.

Skrót ESD to typowe oznaczenie dla produktów przeznaczonych do pakowania i transportowania przedmiotów mających dodatkowe właściwości chroniące przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Jest to ważna cecha, która pomaga zminimalizować szkodliwe warunki transportu delikatnych elementów układów elektornicznych. Skrót ESD pochodzi z nazwy w języku angielskim - "electrostatic discharge" co oznacza "wyładowanie elektrostatyczne". Jest to skrót, który stosowany jest w celu szybkiej identyfikacji produktów i ich wyjątkowych właściwości.

W naszym sklepie znajdą Państwo torebki strunowe antystatyczne wykonane z folii polietylenowej o różnych grubościach w kolorze czerwonym, które wyposażone są w system szybkiego zamykania, tak zwany "zip". Pozwoli to na wygodne opakowanie przedmiotów i ich solidne zabezpieczenie przed wszelkimi czynnikami, które moga uszkodzić zawartość. Szczelne zabezpieczenie, które gwarantuje nam zamek sprawia, że woreczek antystatyczny nie pozwoli na przedostanie się do środka kurzu, pyłu, wilgoci, wody, a także większości szkodliwych czynników chemicznych. Folia polietylenowa jest materiałem, który stosowany jest wszechstronnie w przemyśle opakowań na całym świecie. Swoją popularność zawdzięcza wielu cechom, ale przede wszystkim temu, że odznacza się wysoką odpornością na rozerwanie, przekłucie czy pęknięcie. Torebki strunowe proponowane przez nas są produktami najwyższej jakości. Gwarantuje to Państwu najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz niezawodność w każdej sytuacji. Producenci, z którymi współpracujemy dokładają wszelkich starań by produkowane przez nich produkty zgodne były z restrykcyjnymi normami dotyczącymi parametrów technicznych. Dodatkowo opakowanie tego typu pozwala na zachowanie przejrzystości powierzchni magazynowych i estetyki. Atrakcyjna cena sprawia, że jest to rozwiązanie, na które może pozwolić sobie każdy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupów.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Długość
  Szerokość
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj