Torebki strunowe według różnych kolorów

Torebki strunowe stanowią nieocenioną pomoc przy czynnościach związanych z pakowaniem, segregowaniem i wysyłaniem różnego rodzaju przedmiotów. Idealne do pakowania drobnych i sypkich materiałów, a także do różnego rodzaju cieczy. Są szczelne przez co gwarantują bezpieczeństwo jakiego na próżno szukać wśród innych rozwiązań przeznaczonych do pakowania. Woreczki strunowe wyposażone są w system szybkiego i łatwego zamykania przez co znacznie ułatwiają ich użycie. Sprawdzają się one dla każdej grupy wiekowej przez prostotę działania oraz fakt, że nie wymagają zdolności manualnych do ich prawidłowego użycia. Są lekkie co ma kolosalne znaczenie podczas wysyłki. Niska waga opakowania nie wpływa na ciężar końcowy przesyłki, a zatem nie wymaga dodatkowych opłat za przekroczenie dozwolonej wagi. Jak widać cechy te czynią torebki strunowe właściwym wyborem dla każdego komu zależy na sprawnym i prostym pakowaniu oraz niezawodnym zabezpieczeniu przedmiotów.

Naszą propozycją, która cieszy się coraz większą popularnością są torebki strunowe kolorowe, które prócz wymienionych powyżej właściwości posiadają jeszcze jedną. Ich różnorodna kolorystyka pomaga zachowac estetyke opakowania, ale przede wszystkim umożliwia jeszcze prostszą identyfikację i segregację towarów. Stosując tego typu torebki mogą Państwo na przykład przypisać konkretny kolor do konkretnej zawartości. Ma to znaczenie szczególnie dla zakładów produkcyjnych, które wykonują podobne do siebie przedmioty o takich samych funkcjach, ale z innymi parametrami technicznymi (np. rozmiar, gęstość materiału, przeznaczenie). Kolory już na pierwszy rzut oka pozwolą na rozpoznanie zawartości takiego opakowania oszczędzając tym samym czas przeznaczony na szukanie interesującej nas zawartości.

W naszym sklepie znajdą Państwo cała gamę torebek strunowych kolorowych.

Różnią się one od siebie przede wszystkim kolorem, ale i rozmiarem, grubością folii LDPE, z której są wykonane, a także właściwościami. Każde z tych opakowań zapewni natomiast bezpieczeństwo Państwa dóbr czy to w przestrzeni magazynowej czy tez podczas transportu. Jesteśmy pewni jakości oferowanych produktów ponieważ współpracujemy tylko z najlepszymi producentami. Staranność wykonania opakowań sprawi, że zachowanie estetyki będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zapraszamy więc Państwa do zapoznania się z nasza ofertą.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj