Worki na gruz BigBag

Pod nazwą Big-Bag kryją się bardzo popularne worki, które idealnie sprawdzają się w przypadku, gdy mamy do przechowywania dowolnej grubości materiały sypkie, granulowane i pylące lub dużą ilość odzieży, makulatury i innych surowców wtórnych.


Worki Big-Bag zostały wykonane z tkaniny polipropylenowej wykazującej dużą wytrzymałość na naciąganie, nacisk i rozerwanie oraz dobrze izolującej to, co zostało umieszczone w worku od otoczenia. Tkanina może być powlekana polietylenem, co jest dodatkowym zabezpieczeniem w przypadku materiałów pylących.


W naszej ofercie znajdą Państwo worki o kwadratowej podstawie 90 x 90 cm i wysokości od 110 do 120 cm. Do wyboru są modele z kominem wsypowym i lejem wysypowym, co jest szczególnie przydatne przy materiałach sypkich. Ich zaletą są wzmocnione brzegi i narożne uchwyty ułatwiające transport i zamykanie worków.


W zależności od rozmiaru i szczegółów wykonania, worek Big-Bag może wytrzymać nawet do 1000 kilogramów obciążenia. Opakowania różnią się też pojemnością: od 1000 do 1500 l.


Worki te stosowane są najczęściej w przemyśle paszowym, spożywczym, chemicznym, w handlu materiałami opałowymi, surowcami wtórnymi i odzieżą używaną. Często są wykorzystywane w pracach polowych, ogrodowych i budowlanych (do transportu i składowania nawozów, ziemi ogrodniczej, kory sosnowej, mniejszych ilości żwiru, piachu itp.).

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj