Worki materiałowe BigBag

Worki Big-Bag

Worki tego typu mają zastosowanie przede wszystkim w różnych gałęziach przemysłu, gdzie wykorzystuje się je jako metodę składowania i transportowania materiałów sypkich. Są to bowiem opakowania wielkopojemnościowe (DPPL), które wyróżniają się wytrzymałością i odpornością na oddziaływanie czynników zewnętrznych.
 

Zastosowanie:

 • przemysł,

 • składowanie i transportowanie materiałów sypkich.
   

Worki typu Big-Bag można znaleźć na złomowiskach, w fabrykach, na placach budowy i wszędzie tam, gdzie konieczne jest składowanie oraz transportowanie dużych ilości różnego rodzaju materiałów sypkich, począwszy od piasku i żwiru, poprzez surowce chemiczne, skończywszy na produktach spożywczych, takich jak mąka, cukier, sól, zboże itd. Worki Big-Bag są tak wytrzymałe i pojemne, że mogą zmieścić i udźwignąć ciężar ważący nawet kilka ton, co sprzyja ich przemysłowemu zastosowaniu.

Zalety:

 • wytrzymałość,

 • duża trwałość,

 • funkcjonalne wymiary (podstawa: 90x90 mm, wysokość: 110 – 190 mm)

 • bardzo duży udźwig.
   

W naszej ofercie można znaleźć worki Big-Bag o różnych gabarytach, kształtach i pojemnościach. Dostępne są rozmaite modele z wielorakimi zaczepami, co umożliwia precyzyjne dobranie odpowiedniego produktu do indywidualnych potrzeb klienta. Niezależnie od ostatecznego wyboru można być pewnym najwyższej jakości wykonania umieszczonych w naszym asortymencie worków Big-Bag.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj