Agrafki

W kategorii produktów jaką jest galanteria biurowa znajdą Państwo liczne rozwiązania, które ułatwią pracę biurową, organizację tej przestrzeni a co za tym idzie zwiększą motywację i wydajność wszystkich osób, które będą z nich korzystać. To bardzo ważne, żeby w takiej przestrzeni jaką jest biuro panował porządek i żeby było ono wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy - tym bardziej, że coraz więcej osób obecnie pracuje z domu, na małej przestrzeni. Spośród oferowanych przez nas produktów możemy wyróżnić na przykład agrafki, czyli pozornie banalny produkt, który jednak doskonale sprawdzi się i przyda w wielu sytuacjach.

Agrafki są używane nie tylko w krawiectwie - jest to także jedno z rozwiązań biurowych podobnych w swoim zastosowaniu do klipsów czy też zszywaczy. Agrafka, tak jak wspomniane produkty służy do łączenia ze sobą plików dokumentów lub karteczek. Jest ona jednak dla nich alternatywą pod tym względem, że raz połączone ze sobą kartki można potem rozdzielić, co nie jest możliwe na przykład stosując wspomniany wcześniej klej. Posiada bardzo mały, wręcz niewidoczny ślad na papierze. Dodatkowo jest bardzo szybka w użyciu i znacznie tańsza niż na przykład zszywacz. Jeśli wiedzą Państwo, że będą bardzo często łączyć ze sobą dokumenty, a potem potrzebować ich oddzielnie, to zdecydowanie będzie wyborem najlepszym.

Z jakiego materiału są wykonane agrafki? Najczęściej z metalu, choć czasem również z plastiku. Agrafki składają się z kilku drobnych spirali, które umożliwiają utrzymanie w jednym miejscu zbioru kartek. Można w ten sposób stworzyć na przykład zestaw faktur z roku 2019 lub połączyć ze sobą dokumenty, które dotyczą jednego klienta lub usługodawcy. Są bardzo proste w użyciu - wystarczy je otworzyć, włożyć jej koniec w plik dokumentów a następnie dokładnie zamknąć. Ich kolejną zaletą jest także bardzo niska cena pozwalająca na zakup od razu większej ilości - dzięki temu agrafki zawsze będą Państwo mieli pod ręką, bo nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą.

Ich liczne zalety czynią z agrafki produkt niezastąpiony w wielu sytuacjach, który może przydać się także w domu lub w szkole. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą rozwiązań, które pomogą w lepszej organizacji pracy oraz codzienności i będą ułatwieniem na wiele lat. Zapraszamy do zakupów i do kontaktu z nami w razie pytań! Z chęcią udzielamy potrzebnych wskazówek i rad. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem, gwarantujemy szybką wysyłkę i najwyższą jakość towarów.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie