Zwilżacze

W kategorii jaką jest galanteria na biuro znajdą Państwo liczne produkty, te bardziej klasyczne i proste, a także te bardziej nietypowe, ale nie mniej praktyczne. Odpowiednia organizacja pracy jest bardzo istotna, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo czasu, a często nawet nerwów. Niektóre z wykonywanych czynności robimy codziennie, więc jeśli trwają one zbyt dużo czasu, to w ogólnym rozrachunku, na przykład w perspektywie roku, mogą się okazać ogromnym obciążeniem dla pracowników. Jednym z ciekawych ułatwień proponowanych przez nas są zwilżacze do palców, czyli bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie.

Służą one przede wszystkim do szybszego wertowania stosów papierów. Zwilżacze do palców sprawiają, że palce stają się lepkie co ułatwia przewracanie kartek papieru ponieważ łatwiej je od siebie oddzielić. Charakteryzuje je jednak jedna główna zaleta, która jest najważniejsza - są znacznie bardziej higieniczne niż inne sposoby, a stosowana w zwilżaczu gliceryna nie trzyma się papieru i nie osadza się na nim tak jak woda. Woda jest rozwiązaniem znacznie bardziej ryzykownym, ponieważ może zwilżyć kartkę i rozmyć znajdującą się na niej treść. Zniszczone dokumenty to chyba najgorsza sytuacja, którą można sobie wyobrazić. Zwilżacze są bardzo wygodne w obsłudze - wystarczy je otworzyć i przyłożyć do nich palce. Gliceryna, która jest używana do ich produkcji nie sprawia, że palce nieprzyjemnie się kleją, nie pozostawia więc żadnego dyskomfortu. Jest także pozbawiona smaku i zapachu, jest zupełnie neutralna.

W jakich sytuacjach i miejscach zwilżacze sprawdzą się najlepiej? Jakie jest ich główne zastosowanie?

  • w biurach księgowych, kancelariach i innych firmach w których często pracownicy mają do czynienia z dużą ilością dokumentów,
  • w urzędach, które przyjmują wiele osób i w których szybkość pracy jest niezwykle ważna,
  • a nawet w bankach do liczenia pieniędzy (w tym przypadku kwestia higieny jest niezwykle ważna).

Zwilżacze to zatem produkt bardzo uniwersalny - wyżej wymienione sytuacje to tylko jedne z wielu, w których mogą one się przydać. Są praktyczne w obsłudze, lekkie, nie zajmują wiele miejsca i mają przystępną cenę. Nie musimy chyba dłużej przekonywać Państwa dlaczego warto się na nie zdecydować. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi kategoriami produktów, które znajdą Państwo na naszej stronie. Zapewniamy szybką i sprawną wysyłkę oraz profesjonalne wsparcie klienta w razie pytań i wątpliwości. Nasze dane teleadresowe, godziny otwarcia sklepu i inne potrzebne szczegóły znajdują się w zakładce KONTAKT w prawym górnym rogu strony.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie