Pinezki

Jednym z produktów, który należy do kategorii galanteria na biurko są pinezki - czyli niezwykle proste, ale równie przydatne rozwiązanie stosowane przez wiele osób w domach, mieszkaniach, biurach, a także w przedszkolach, szkołach i uczelniach. Proste nie znaczy nieistotne - to właśnie najbardziej klasyczne, używane przez wiele osób produkty są rzeczami, bez których nie wyobrażają sobie codziennych czynności. Poniżej przedstawiamy Państwu szczegóły odnośnie podstawowych cech pinezek, ich zastosowania oraz rodzajów oferowanych na naszej stronie.

Pinezki służą przede wszystkim do przypinania kartek, ulotek czy innych lekkich przedmiotów na powierzchni tablicy korkowej. W bardzo łatwy i bezproblemowy sposób można umieścić je w tej powierzchni, a jeśli są dobrze wbite to nie ma żadnego ryzyka, że odpadną. Służą zatem na przykład do przypinania ogłoszeń, ważnych informacji i ,,przypominajek". Za ich pomocą można na przykład przypiąć ważną fakturę do opłacenia w swoim biurze lub rachunek za wodę w swoim domu lub mieszkaniu. Jest to doskonała alternatywa dla klasycznej taśmy, która nie trzymałaby się równie dobrze tablicy korkowej. Z czego wykonane są pinezki? To tak na prawdę metalowe igły z najczęściej plastikowym zakończeniem-uchwytem, za pomocą którego można je wbijać w daną powierzchnię. Oprócz wyżej wspomnianej tablicy korkowej może to być także inne miejsce, ale to właśnie ona jest najlepiej do nich przystosowana.

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje pinezek w zależności od:

  • ich ilości (na przykład opakowania z 110 sztuk lub 135 sztuk),
  • kolorów,
  • a także zestawy pinezek z różnymi spinaczami, dzięki czemu mogą Państwo kupić 2 produkty za 1 razem.

Pinezki można łatwo wyciągnąć i ponownie użyć, co w połączeniu z ich niską ceną czyni z nich produkt niezwykle wydajny i atrakcyjny cenowo. Jedyną uwagą jest fakt, że trzeba bardzo uważać przy ich stosowaniu, aby nie spadły na ziemię i aby ktoś przez nie się nie skaleczył. Poza tą kwestią są jednak niezastąpionym i przydatnym akcesorium, które warto zawsze mieć pod ręką. Są lekkie, nie zajmują wiele miejsca i będą służyć Państwu przez wiele lat. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi kategoriami produktów, które znajdą Państwo na naszej stronie. Być może to właśnie ich brakuje w Waszym biurze lub w domu, aby codzienne życie stało się jeszcze protsze. Oferujemy akcesoria do zabezpieczania przesyłek, różnego rodzaju opakowania, artykuły ochronne, produkty ozdobne, produkty eko i nie tylko. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie a w razie problemów z wyborem jesteśmy dostępni pod telefonem lub mailem.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie