Rolki do kas fiskalnych - szerokość 28mm

Prowadzenie sklepu, niezależnie od tego jaki jest jego rodzaj i jakie towary są w nim sprzedawane, nie byłoby możliwe bez kasy fiskalnej. To za jej pomocą wystawiane są paragony jakże ważne w sprzedaży. Są dowodem zakupu a także podstawą do reklamacji, jeśli ze sprzedanym towarem dzieje się coś złego. Jest to szczególnie przydatne na przykład przy transakcjach dotyczących ubrań lub odzieży, które czasami posiadają wady. Aby możliwe było prawidłowe używanie kasy fiskalnej, konieczne jest użycie rolek. W naszym sklepie znajdą Państwo różne ich rodzaje, które dzielimy ze względu na szerokość, aby można było dostosować je do różnych typów kas. Jedną z nich są rolki do kas według szerokości 28 mm.

Zapewniamy papiery do kas fiskalnych i terminali płatniczych, wykonane z wysokogatunkowego papieru termoczułego, nawinięte na standardowe tuleje. Według znowelizowanych przepisów podatkowych obowiązek rejestracji transakcji za pomocą kas fiskalnych mają wszystkie sklepy i firmy oferujące swoje produkty i usługi konsumentom. Wykorzystany w naszych rolkach papier termoczuły zapewnia dużą odporność druku na blaknięcie, co ma ogromne znaczenie z punktu widzenia obowiązków fiskalnych (gwarancja trwałości druku do 5 lat). Ponadto używanie oferowanych przez nas papierów, wyprodukowanych przez renomowanych dostawców, zapewnia długą i bezpieczną eksploatację samych urządzeń drukujących. Kupując nasze rolki do kas według szerokości 28 mm mają zatem Państwo pewność, że jest to produkt wysokiej jakości, z którym nie będzie żadnych problemów podczas jego użytkowania.

Warto zadbać o odpowiedni zapas rolek na wypadek potrzeby, ponieważ ciężko jest dokładnie obliczyć na jak długo starczy dany produkt. Zależy to od jego zużycia, które nie jest stałe i na który wpływ mają różne czynniki - promocje, pora dnia, zapotrzebowanie czy też ważne wydarzenia w roku. Zachęcamy do przemyślenia zakupu od razu hurtowej ilości zwłaszcza, że przy zakupie większej liczby oferujemy rabaty. Rolki do kas według szerokości 28 mm to jeden z popularnych rozmiarów, ale wybór jest na tyle duży, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi kategoriami produktów, które znajdą Państwo w naszej ofercie - pozwolą wyposażyć Wasz sklep, biuro a także dom w szereg praktycznych rozwiązań, które uczynią codzienne życie i pracę prostszą i przyjemniejszą. Nie warto tracić czasu i nerwów na niepotrzebnie działania, jeśli pewne rzeczy możemy zrobić szybciej. Zapewniamy także wsparcie klienta przy wyborze i odpowiadamy na indywidualne zamówienia - prosimy w takich sytuacjach o kontakt z nami bez wahania, na pewno razem znajdziemy rozwiązanie.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie