Rolki do kas fiskalnych - szerokość 37mm

Funkcjonowanie każdego sklepu, jakiekolwiek byłyby towary które są w nim sprzedawane, nie jest możliwe bez posiadania kasy fiskalnej. To właśnie ona umożliwia drukowanie paragonów, które są dowodem zakupu i są niezbędne w procesie sprzedaży. Można także dzięki nim domagać się ewentualnej reklamacji, jeśli z produktem dzieje się coś złego. Najbardziej przydaje się to w przypadku ubrań i odzieży, w któych zdarzają się wady, które można łatwo wyeliminować a potem dalej ich używać. By jednak korzystanie z kasy fiskalnej było możliwe, należy odpowiednio ją przygotować i wyposażyć w rolki. W naszej ofercie znajdują się ich różne rodzaje, dzielimy je ze względu na szerokość, tak aby było możliwe dostosowanie do potrzeb. Jedną z nich są rolki do kas według szerokości 37 mm.

Oferujemy papiery do terminali płatniczych oraz kas fiskalnych, które charakteryzuje wysoka jakość - są wykonane z papieru termoczułego o wysokim gatunku, a następnie nawinięte na tuleje. W związku z nowymi przepisami podatkowymi, każda firma i sklep, która oferuje produkty i usługi swoim klientom jest zobowiązana do rejestracji transakcji przy użyciu kasy fiskalnej. Jak wcześniej wspomnieliśmy papier, który oferowany jest na naszej stronie jest termoczuły, a zatem posiada dużą odporność na blaknięcie. To ważna kwestia nie tylko ze względu chęci ich zachowania przez klientów, ale także regulacji prawnych (gwarancja trwałości druku do 5 lat). Używanie naszych papierów to także pewność, że nic złego nie stanie się z urządzeniami drukującymi. Wybór naszej rolki do kas według szerokości 37 mm to zatem gwarancja, że wybierają Państwo produkt najlepszy i że nie będzie z nim żadnych problemów podczas jego użytkowania.

Pamiętajcie także o posiadaniu zawsze odpowiedniego zapasu rolek, żeby nie zdarzyła się sytuacja, w której zabraknie ich przy obecności klienta. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza, że ciężko ocenić na jak długo wystarczy dana rolka. Ich zużycie różni się w zależności od dnia, oferowanych promocji czy wydarzeń w danym momencie. Zalecamy zatem zakup hurtowej ilości tym bardziej, że przy zakupie większej liczby oferowane są przez nas rabaty. Rolki do kas według szerokości 37 mm to jeden z chętnie wybieranych rozmiarów, ale dostępne są również inne - każdy na pewno znajdzie u nas to, czego szuka.

Zapraszamy do składania zamówień oraz do kontaktu z nami, gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości przy wyborze. Z chęcią pomożemy i podzielimy się z Wami naszym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. W ofercie znajdą Państwo także inne kategorie produktów, równie przydatne w życiu codziennym oraz w pracy.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie