Rolki do kas fiskalnych - szerokość 80mm

Codzienne funkcjonowanie firm i sklepów to przede wszystkim przeprowadzanie transakcji z klientami - sprzedawanie towarów lub oferowanie im różnych usług. Ta jakże ważna kwestia nie byłaby możliwa bez istnienia kasy fiskalnej. Jest ona stosowana do drukowania paragonów, czyli podstawowych dowodów zakupu. Są one obowiązkowe i to właśnie dzięki nim można domagać się reklamacji jeśli pojawia się jakiś problem z danym produktem. To szczególnie przydatne przede wszystkim w przypadku odzieży lub ubrań, które czasem posiadają drobne lub większe defekty. Korzystanie z kasy fiskalnej jest proste, ale wymaga odpowiedniego wyposażenia, bez którego nie byłoby możliwe. Mowa przede wszystkim o rolkach do kas. W naszej ofercie znajduje się kilka wersji tego produktu, które dzielimy biorąc pod uwagę szerokość, aby można było odpowiednio dostosować je do danej kasy. Jednym z proponowanych opcji są rolki do kas według szerokości 80 mm.

Jakakolwiek byłaby ich wielkość, nasze rolki do kas fiskalnych mają jedną cechę, która je łączy - są wykonane z wysokogatunkowego papieru termoczułego, który gwarantuje ich jak najlepszą jakość. Papier ten jest następnie umieszczany na specjalnych tulejach. W związku z nowymi przepisami, które wymagają od każdego, kto sprzedaje towary lub oferuje usługi w ramach swojej działalności każda transakcja musi być zarejestrowana przy użyciu kasy fiskalnej. Jest to zatem przedmiot niezwykle ważny, a nawet niezbędny. Kolejnym wymaganiem wobec osób prowadzących firmę lub sklep jest także obowiązek gwarancji trwałości druku do 5 lat. Nasze rolki do kas dzięki termoczułemu papierowi nie wyblakną z ubiegiem lat. Są także doskonale przystosowane do urządzeń, w których są stosowane i w żaden sposób ich nie uszkadzają. Wybierając nasze rolki do kas według szerokości 80 mm stawiacie na jakość i wytrzymałość.

W związku z używaniem ich w codziennej pracy, rolki do kas fiskalnych często muszą być wymieniane. Ciężko także oszacować na jak długo dokładnie wystarczy dana rolka, a najgorszym z możliwych scenariuszy jest sytuacja w której kończy się ona w momencie, w którym klient chce dokonać zapłaty za produkt lub usługę. Rolki do kas według szerokości 80 mm mają atrakcyjną cenę, a dodatkowo przy zakupie większej ich ilości oferujemy rabaty. Warto zatem przemyśleć czy nie lepiej wyposażyć się od razu w odpowiedni ich zapas.

Oprócz rolek do kas w naszym asortymencie znajdą Państwo także inne przydatne produkty do wyposażenia biura. To ponadczasowe rozwiązania, które ułatwią pracę i sprawią, że będzie ona przyjemniejsza.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie