Etykiety Ostrzegawcze

Niebezpieczne przedmioty i miejsca wymagają odpowiedniego oznakowania, w przeciwnym razie łatwo o poważny wypadek. Najprostszą formą komunikatu jest w takim przypadku jest czytelna i wyrazista etykieta ostrzegawcza.


Dobrze zaprojektowane naklejki w wymiarze 10 x 5 cm są natychmiast zrozumiałe dla odbiorcy. Można je szybko i łatwo aplikować na rozmaitych powierzchniach. Pokryte są warstwą bardzo mocnego kleju kauczukowego, który gwarantuje ich ścisłe przyleganie do każdego typu podłoża.


Zadaniem etykiet ostrzegawczych jest:

 • informowanie o niebezpiecznej lub wrażliwej zawartości ładunków

 • oznaczanie niebezpiecznych punktów

 • wskazanie kierunków ewakuacyjnych w zakładach pracy i budynkach użyteczności publicznej

 • znakowanie urządzeń


Proponowane przez nas naklejki ostrzegawcze są trwałe, odporne na długotrwałe działanie czynników atmosferycznych (deszcz, wiatr, mróz). Drukowane metodą offsetową i pokryte specjalnym lakierem opierają się także długotrwałemu nasłonecznieniu, przez co nie blakną i na długo zachowują należyty wygląd.


Ostrzegawcze etykiety mogą dotyczyć bardzo wielu sytuacji, dlatego nie sposób przygotować uniwersalnych wzorów. Oprócz dostępnych w naszym sklepie podstawowych zestawów, dotyczących głównie ochrony ładunków, wykonujemy naklejki na zamówienie, dopasowując wygląd etykiety i charakter komunikatu do indywidualnych potrzeb klientów.

Etykiety OSTROŻNIE NIE RZUCAĆ 100x100 mm 100szt
Etykiety OSTROŻNIE NIE RZUCAĆ 100x100 mm 100szt8,50Etykiety OSTROŻNIE NIE RZUCAĆ 100x100 mm 100sztEtykiety OSTROŻNIE NIE RZUCAĆ 100x100 mm 100szt

Etykiety informujące o delikatnym traktowaniu paczki.

Szybki podgląd
Bestseller
Naklejka GÓRA / NIE UPUŚCIĆ 100x50mm 100szt.
Naklejka GÓRA / NIE UPUŚCIĆ 100x50mm 100szt.6,20Naklejka GÓRA / NIE UPUŚCIĆ 100x50mm 100szt.Naklejka GÓRA / NIE UPUŚCIĆ 100x50mm 100szt.
Szybki podgląd
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj