Folie budowlane ochronne

 Zastosowanie folii budowlanej jest powszechne przy wszelkiego rodzaju pracach budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Wykorzystuje się je w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, indywidualnym, rolniczym itd. Główną jej funkcją jest izolacja i ochrona przykrytej powierzchni.

Zastosowanie:

 • izolacja,

 • zabezpieczenie powierzchni podczas prac remontowo-budowlanych.

Używając folii budowlanej w trakcie prac budowlano-remontowych, można skutecznie zabezpieczyć podłogę, posadzkę, ścianę czy wylewkę przed zanieczyszczeniami, pyłem, wilgocią i innymi czynnikami mogącymi zniszczyć lub zabrudzić czystą powierzchnię. Folie budowlane mogą również służyć jako warstwa antypoślizgowa na powierzchniach narażonych na wpływ wilgoci, a więc np. na tarasie, balkonie, podjeździe itp. Wynika to z faktu, że są wodoodporne i skutecznie przeciwdziałają zawilgoceniom.

Zalety:

 • odporność na wilgoć,

 • elastyczność,

 • wytrzymałość,

 • łatwy montaż.

Wytrzymałość folii budowlanych sprawia, że są one odporne na rozdzieranie i przez długi czas z powodzeniem pełnią swoją funkcję ochronną oraz izolacyjną. Z kolei elastyczność i łatwość montażu gwarantują, że można je stosować w niemal dowolnych miejscach, gdzie odbywają się prace remontowo-budowlane. Najwyższej jakości folie budowlane w różnych kolorach, szerokościach, długościach i grubościach można szybko i tanio nabyć w naszym sklepie.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj