Foliowe Wypełniacze do paczek

Bezpieczeństwo każdego towaru przesyłanego jakąkolwiek drogą zależy przede wszystkim od jakości opakowania. Polecamy Państwu wysokiej jakości wypełniacze do paczek, będące najlepszym rozwiązaniem problemu pustej przestrzeni wewnątrz kartonu wysyłkowego.

 

Skuteczna ochrona przewożonych przedmiotów interesuje głównie firmy transportowe i spedycyjne oraz sklepy internetowe, dla których sprawna i bezpieczna wysyłka towarów jest podstawą działalności. Ma to ogromne znaczenie dla efektywności działania firmy handlowej.

 

W przypadku źle zabezpieczonych przesyłek nie do uniknięcia są straty spowodowane:

 • uszkodzeniem transportowanego towaru

 • koniecznością ponownej wysyłki

 • utratą klienta

 

Wbrew pozorom profesjonalne wypełniacze do paczek nie są drogie. Ich użycie gwarantuje dostarczenie nienaruszonego towaru, a klient otrzymujący estetycznie zapakowaną i dobrze zabezpieczoną paczkę zawsze zwróci na to uwagę. Może to go zachęcić do ponownego skorzystania z usług danego sprzedawcy.

 

Wypełniacze dzielą się na dwa główne rodzaje: folie i materiały sypkie. Te pierwsze są szczególnie przydatne do zabezpieczania towarów o regularnych kształtach, drugie mają charakter uniwersalny, ale używane są głównie do ochrony przedmiotów o nieregularnej formie, kruchych i podatnych na zarysowania lub wgniecenia.

 

Firmom zainteresowanym szczególną ochroną wysyłanych towarów polecamy wyjątkowo szeroki asortyment materiałów wypełniających:

 • folie pęcherzykowe

 • poduszki powietrzne

 • chipsy i kształtki

 • Flopak

 • Skropak

Każdy z nich ma odrębne właściwości, ale niepodważalne zalety każdego wypełniacza do paczek to:

 • doskonałe właściwości amortyzujące

 • sprężystość i elastyczność

 • stabilizowanie przesyłanych przedmiotów

 • lekka waga

Większość z wypełniaczy jest biodegradowalna. Ponadto można je wykorzystywać wielokrotnie bez utraty ich parametrów jakościowych, a każdy z nas znajdzie w domu lub biurze coś, co warto będzie zabezpieczyć np. folią bąbelkową otrzymaną razem z przesyłką.

Wypełniacze do paczek sprzedawane są w różnych ilościach, a ich cena z powodzeniem rekompensuje potencjalne straty z powodu źle zabezpieczonej przesyłki.

 • Czym wypełnić paczkę, aby zabezpieczyć towar?
  Aby odpowiednio zabezpieczyć paczkę do transportu, warto zastosować uniwersalny wypełniacz, który sprawdza się do ochrony przedmiotów posiadających nieregularny kształt, podatnych na zarysowania i wgniecenia. Stosując poduszki powietrzne zwiększamy odporność na nacisk czy uderzenia. Poduszki to także świetny termoizolator, który sprawdzi się podczas transportu kosmetyków lub sprzętu elektronicznego wrażliwego na skoki temperatury. Takie rozwiązanie sprawdza się zarówno w hurtowniach wielobranżowych, jak i sklepach wysyłkowych. 
   
 • Jak stosować wypełniacze do paczek?
  Wypełniacze do paczek to dodatkowe zabezpieczenie zawartości kartonu w czasie wysyłki produktów. Wypełniacze do paczek są wykonane z różnych materiałów. Zazwyczaj są to drewniane bądź papierowe wióry, które po otworzeniu kartonu, jego zawartość jest otoczona wypełniaczem. Jest to idealne rozwiązanie, aby uniknąć uszkodzeń. Dodatkowo wypełniacze do paczek sprawiają, że produkt nie przemieszcza się wewnątrz paczki. Zabezpieczoną paczkę należy skleić taśmą pakową. W tym momencie Twoja przesyłka jest gotowa do wysyłki!
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj