Kartonowe opakowania na butelki

Z ich pomocą transport szkła jest o wiele prostszy i bezpieczniejszy. Ceny kartonu są na tyle niskie, że często ich stosowanie się opłaci bardziej niż stosowanie plastikowych skrzynek dla hurtowni alkoholu. Innym typem tego produktu są ozdobne kartony na butelki, które mogą zostać użyte jako nośniki często bardzo cennego prezentu. Takie opakowanie to zazwyczaj mały ułamek ceny samego alkoholu, a pudełka na butelki robią zawsze piorunujące wrażenie.

Obecnie istnieją różne rodzaje kartonów na butelki. Najprostszym i najtańszym opakowaniem jest zwykły prostokątny karton z wyciętymi otworami na butelki, wykonany najczęściej z papieru pakowego lub tektury falistej. Inny rodzaj takich kartonów zawiera butelkę tylko częściowo, co pozwala zobaczyć, jaki trunek znajduje się w każdym opakowaniu. Ten projekt może być bez dodatkowego materiału opakowaniowego, ale czasami wewnątrz pudełek z butelkami budowniczowie umieszczają małe zgniecione kulki z perforowanej tektury, aby uniknąć pęknięcia podczas transportu. Istnieją również bardziej stylowe modele, o ciekawym kształcie.

Mogą one na przykład przypominać piwniczkę na wino lub posiadać uchwyty na kieliszki pomiędzy każdym szklanym pojemnikiem.Jednym z najbardziej znanych i popularnych modeli jest sześciokątna skrzynka na butelki. Jest on bardzo funkcjonalny, ponieważ doskonale mieści się na drewnianych paletach. Kartony na butelki o tym kształcie wykonane są najczęściej z brązowego papieru lub klejonej tektury z okienkami na butelki. Kartony te mogą mieć różne wysokości i szerokości, ale ich długość jest zawsze równa wysokości pomnożonej przez 2,5-3 razy. Takie sześciokątne pudełka zapewniają niezawodną ochronę podczas transportu i można je bez problemu układać jedno na drugim.

Nośniki do butelek, podobne w konstrukcji do skrzynek na wino, wykonane są z tektury falistej i składają się z kilku elementów: czterech ścian bocznych i płyty dennej, które po złożeniu za pomocą zakładek i szczelin tworzą integralną strukturę (ten model nazywamy modułowym).

Kartony na butelki mogą być zarówno zwykłe, jak i bardzo stylowe, w zależności od życzenia klienta. Mogą być również podstawą do wykonania innych opakowań: z kartonów i pudełek na butelki razem wykonaj oryginalny nośnik, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie wśród osób odbierających Twój produkt. Butelkowane pudełka nadają się nie tylko do napojów alkoholowych. Można w nich wysyłać np. kawę lub herbatę. Takie rozwiązanie opakowaniowe jest idealne zarówno dla druku jednokolorowego, jak i pełnokolorowego (do procesu czterokolorowego). Nośniki na butelki wykonane z tektury falistej doskonale wpisują się w koncepcję opakowań przyjaznych dla środowiska, ponieważ są łatwiejsze w recyklingu niż butelki plastikowe.
Pudełko K-862 na wino Złote
Pudełko K-862 na wino Złote9,50Pudełko K-862 na wino ZłotePudełko K-862 na wino Złote
Szybki podgląd
Premium
Pudełko K-862 na wino Czerwone
Pudełko K-862 na wino Czerwone9,50Pudełko K-862 na wino CzerwonePudełko K-862 na wino Czerwone
Premium
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Format
  Długość
  Szerokość
  Wysokość
  Kolor
  Zastosowanie
  Rodzaj składania
  Rodzaj tektury
  Gramatura
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj