Kartony na felgi

Nasza oferta pudełek kartonowych, które znajdą Państwo na naszej stronie obejmuje nie tylko klasyczne pudełka do przeprowadzek, segregacji, archiwizacji czy przechowywania codziennych przedmiotów, ale także bardziej nietypowe rozwiązania takie jak pudełka na felgi. Są to produkty idealnie dostosowane do przesyłki felg do 17", ponieważ posiada kwadratowy rozmiar do tego przystosowany (450 x 450 x 200 mm). Kryterium rozmiaru jest jednym z najważniejszych, jakie trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze pudełka - dzięki temu nie będzie w nim zbędnych luzów lub nie będzie ono za ciasne. Pudełka na felgi najczęściej wykonane z tektury 5 warstwowej o fali BC i gramaturze 650 g/m², to zatem opakowanie bardzo wytrzymałe. Zamykane na popularną klapę, w bardzo łatwy sposób się składają i przed rozłożeniem nie zajmują wiele miejsca.

Pudełka na felgi doskonale sprawdzą się między innymi w następujących sytuacjach:

 • do sprzedaży wysyłkowej - w ten sposób zapakowany produkt nie ulegnie zniszczeniu, jest to także opakowanie proste, szybkie w obsłudze i o niskiej cenie. Kryterium ceny jest w tym przypadku bardzo istotny, ponieważ pozwala na zapewnienie klientom konkurencyjnej ceny za produkt i nie podwyższa niepotrzebnie kosztów wysyłki. W czasach, w których liczba sklepów internetowych jest ogromna i wszystkie prześcigają się w jak najlepszych ofertach, jest to kwestia bardzo ważna.
 • do sprzedaży stacjonarnej - to bardzo popularne rozwiązanie w sklepach z artykułami motoryzacyjnymi, a także na stacjach benzynowych. Na takich kartonach można umieścić dowolny nadruk lub logo firmy produkującej towar,
 • do przechowywania felg w warsztacie domowym lub garażu.

Wszystkie oferowane na naszej stronie produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców z Polski i z zagranicy, a przy zakupie ich większej ilości oferujemy atrakcyjne zniżki (im większa jest ilość zakupionego towaru, tym odpowiednio wysoki jest naliczany rabat). Dbamy o zapewnienie jak najszerszej oferty produktów, tak, żeby każdy mógł znaleźć w naszym sklepie to, czego szuka. Satysfakcja naszych klientów to dla nas sprawa pierwszorzędna, z chęcia udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania, które mogą pojawiać się podczas wyboru. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży opakowań i nie mają one dla nas żadnych tajemnic - zapraszamy więc do kontaktu z nami! Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 17:00 i w soboty od 8:00 do 13:00. Nasi konsultanci z chęcią podzielą się z Wami swoją wiedzą. Odpowiadamy także na indywidualne zamówienia.

 • W czym wysłać felgi?

  Sprzedaż internetowa kwitnie od dawna, wysyłanie różnego rodzaju przedmiotów przez firmy to standard. Również osoby prywatne często starają się przewietrzyć swoją piwnicę, sprzedając niepotrzebne im rzeczy. Podobnie może być z felgami samochodowymi. W najbliższej okolicy możemy nie znaleźć kupca chętnego na nasze koła, w danej cenie jednak już w dalszej części naszego kraju ktoś chętnie może kupić takie felgi.

  W czym więc powinniśmy wysłać felgi? Jak je odpowiednio zabezpieczyć do wysyłki?

  Z pomocą przyjdą nam jak zawsze kartony tekturowe, o odpowiedniej grubości i rozmiarach Felgi mamy w różnych rozmiarach, dlatego też, kartony do felg są dostępne w różnych, odpowiadających średnicy i szerokości felgi, rozmiarach. Warto jednak pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu felg wewnątrz, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że aluminiowe felgi nie są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Folia bąbelkowa, papier, foliowe poduszki powietrzne.

  Kartony na felgi możemy kupić na stronie https://www.opako.com.pl/kartony-na-felgi-cat-1009.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie