Kartony do pizzy – producent najlepszej jakości wytrzymałych i estetycznych opakowań na pizzę

Kartony na pizzę

 
Serwowanie pizzy na wynos wymaga pewnej logistyki. To nie tylko konieczność jej dowozu do klienta, ale przede wszystkim wybór odpowiedniego zabezpieczenia. Z pomocą przychodzą kartonowe opakowanie, chroniące ją przed zanieczyszczeniami i szybką utratą temperatury. Wyróżnij swój lokal na tle innych i postaw na sprawdzone rozwiązania!
 
Cechy kartonów na pizzę:

 • wykonane z mocnej tektury 3-warstwowej,
 • opakowania wykrojnikowe, z wbudowanym zamknięciem,
 • odporne na wilgoć i zagniecenia,
 • o różnych rozmiarach,
 • przeznaczone do kontaktu z żywnością,
 • można po nich pisać, a tym samym personalizować je, 
 • można je poddawać recyklingowi. 

 
Opakowania na pizzę są na tyle mocne, że można je umieszczać jedno na drugim. Ich zawartość wciąż pozostanie nienaruszona. Grube ścianki i struktura materiału sprawia, że produkt jest chroniony przed zgnieceniem czy szybkim wychłodzeniem. Dzięki temu przy dowozie samochodem można zrezygnować z używania dodatkowych toreb termicznych.
 
Kartony do przewożenia pizzy produkowane są z tektury jednostronnie białej, co ułatwia umieszczenie na nich firmowego oznakowania. Opako zapewnia nie tylko wykonanie pudełek w dowolnym rozmiarze, lecz również ich zadrukowanie. W ten sposób trafią do Ciebie estetyczne i solidne opakowania. Gotowe by umieścić w nich pyszny posiłek. 

Kartony i opakowania do pizzy - zrealizuj zamówienia w estetycznej oprawie

Sprzedaż jedzenia z dostawą lub na wynos jest świetnym sposobem na urozmaicenie oferty i przyciągnięcie nowych grup klientów. Ten model funkcjonowania gastronomii ma wiele zalet. Jednak właściciel restauracji musi też zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Jednym z nich jest konieczność odpowiedniego zapakowania sprzedawanego dania, aby utrzymało ono swoją temperaturę. W naszym sklepie internetowym z opakowaniami Opako znajdziesz wiele różnych pojemników na żywność. Pozwolą one na właściwe zapakowanie niemal każdej potrawy lub jedzenia na wynos. Opakowania na jedzenie z dostawą zwykle są plastikowe, styropianowe lub wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu. Do tej ostatniej grupy należą między innymi nasze kartony na pizzę.

Opakowania na pizzę posiadają kwadratowy kształt i są dostępne w wielu wymiarach. Pozwala to na zapakowanie każdej wielkości placka - od małego, aż po ten pyszny włoski placek w rozmiarze XL. Niezależnie od wielkości, zostało ono wykonane w taki sposób, aby transportowany produkt dotarł na miejsce w nienaruszonym stanie. Tego właśnie wymagają klienci pizzerii.
 

Karton na pizzę - jak jest wykonany?

Jak zbudowany jest karton na pizzę? Przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość wykonania - wykorzystujemy wyłącznie mocną tekturę. Materiał ten jest przyjazny dla środowiska - pochodzi z makulatury i nadaje się do ponownego przetworzenia. Ma formę kartonu wykrojnikowego i jest łatwe do samodzielnego złożenia. Można je przechowywać "na płasko", by zajęły mało miejsca.

Ich przygotowanie nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych narzędzi, kleju czy taśmy. Wszystkie elementy pasują do siebie idealnie dzięki precyzyjnemu wycięciu. W miejscach wymagających dodatkowego wzmocnienia konstrukcja składa się w taki sposób, że ścianka jest podwójna. Dzięki temu zachowuje ona swój kształt. Placek z pewnością nie zostanie zgnieciony podczas transportu. Co więcej, opakowania można układać jedno na drugim.

Kartony na pizzę zwykle produkowane są w naturalnym lub białym kolorze. Na nich bez problemu można nanosić dowolne nadruki - na przykład z logiem pizzerii lub restauracji. Jeśli chcesz wykonać swoje nadruki, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszego sklepu. Nie ukrywamy, że jest to także świetny nośnik reklamy - i to w konkurencyjnej cenie!
 

Pudełka na pizzę z nadrukiem - najpopularniejsze opakowania na pizzę

Dodatkowy nadruk na kartonie do pizzy to świetny sposób na reklamę Twojego punktu gastronomicznego. Można tam umieścić dane kontaktowe, adres czy informacje o promocjach. Z pewnością klienci docenią danie otrzymane w takim spersonalizowanym wydaniu. Jest to dość prosty i niezbyt kosztowny sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Dobrym pomysłem jest także umieszczenie na opakowaniu do pizzy danych lub logo pizzerii w formie naklejki. Bez problemu można to zrobić ze względu na dość przyczepną powierzchnię kartonu. Jako hurtownia oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, które doceniło szerokie grono odbiorców. Połącz reklamę z bezpiecznym transportem swoich flagowych potraw. Wybierz rozwiązania Opako i ciesz się z rezultatów! 
 

Kartony do pizzy, po których można pisać! Sprawdź naszą ofertę!

Dużym plusem tektury jest możliwość pisania po niej niemal dowolnym przyborem do pisania. Niezależnie od tego, czy chcesz wykonywać je długopisem, ołówkiem, flamastrem czy markerem. Bez obaw! Napisy będą dobrze widoczne na jasnej powierzchni kartonu do pizzy. Większość pizzerii w ten sposób oznacza poszczególne zamówienia. Dzięki temu dostawcy pizzy nie mylą się. Można też dodać na takim opakowaniu napis skierowany do samej osoby zamawiającej jedzenie z dostawą. Czasami zwykły napis “Smacznego!” może wywołać uśmiech na twarzy odbierającego zamówione danie. A to znacznie wpływa na dobre postrzeganie restauracji. Uwaga! Takie dopracowanie szczegółów grozi otrzymaniem opinii w postaci 5 gwiazdek! 

Niektóre restauracje idą o krok dalej i decydują się na bardziej kreatywne napisy czy odręcznie rysowane zabawne obrazki. Z pewnością klienci doceniają taki gest, który nie wymaga przecież zbyt dużo czasu i nie jest kosztowny. Sprawdź, z jaką łatwością możesz dotrzeć do swojej grupy docelowej. 
 

Rodzaje pudełek na pizzę - znajdź najlepszy produkt na swoje potrawy

Kartony na pizzę występują w wielu rozmiarach. Różnica polega na ich wymiarach. W Opako jest to jedna z głównych kategorii. Jako smakosze tego wykwintnego placka doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy chce otrzymać swoje jedzenie ciepłe i w idealnym wizualnie stanie. 

Dostępne rozmiary:  

Właściwości kartonów do pizzy - postaw na jakość!

Karton na pizzę jest najlepszym sposobem zapakowania tego dania na wynos. Solidna konstrukcja i zróżnicowane rozmiary pozwalają na bezpieczny dowóz placka w każdym rozmiarze. Do zalet tego rozwiązania bez wątpienia należy zaliczyć ich niską, konkurencyjną cenę.  Niezależnie od wielkości tego włoskiego placka, koszt jego bezpiecznego zapakowania nie jest wygórowany. W Opako stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość wykonania. Dlatego też możesz połączyć to, co dla siebie najlepsze. Niską cenę z bezpiecznym transportem swoich potraw. 

Właściwości pudełek na pizzę:
 • niska cena zakupu,
 • dobra ochrona transportowanego dania,
 • dostępność w wielu różnych rozmiarach,
 • niska waga opakowania,
 • zajmuje mało miejsca podczas przechowywania, ponieważ można je złożyć, 
 • można nanosić dowolne napisy i drukować na nim treści,
 • estetyczny wygląd,
 • ekologiczne pochodzenie i możliwość recyklingu. 
 

 

 • Gdzie kupić wypełniacz do paczek?

  Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego, zapewne zależy Ci, aby przesyłka bezpiecznie oraz bez żadnych uszkodzeń trafiła do Twojego klienta. Wypełniacze do paczek dostępne w naszym sklepie internetowym Opako.com.pl to świetnie rozwiązanie, które idealnie otula transportowane przedmioty. Wypełniacze foliowe do paczek i kartonów są miękkie i dostosowują się do przestrzeni. Wypełniacze do paczek szczelnie wypełniają każdą przestrzeń, tym samym transportowany towar nie przesunie się i nie jest narażony na ewentualne wstrząsy i zniszczenie. W ofercie Opako.com.pl znajdziecie: standardowe wypełniacze foliowe typu poduszki powietrzne, wypełniacze foliowe oraz maty powietrzne.
 • Jaki powinien być najlepszy karton na pizzę?

  Praktycznie każda pizzeria stosuje kartony na pizzę przy okazji zamówień na wynos oraz dostaw pod konkretny adres klienta. Jaki tym samym powinien być karton na pizzę? Idealnie opakowanie do pizzy powinno być głównie odporane na wigloć z zewnątrz. Jednocześnie karton powinien być wykonany tak, aby odpowiednio cyrkulować wilgocią wewnątrz pudełka. Najważniejszą cechą jaką powinien posiadać karton na pizzę to utrzymywanie temperatury pizzy wewnątrz. Zazwyczaj kartony na pizzę mają biały kolor, aby z łatwością nanieść logo pizzerii i inne informacje dotyczące restauracji.
 • Gdzie kupić opakowania na pizzę?

  Pudełka na pizzę to rodzaj katonów wykrojnikowych z 3-warstwowej tektury. Jest mnóstwo dostępnych rozmiarów i rodzajów, na większość można nanieść swoją grafikę. Jest to niezbędna rzecz w lokalach gastronomicznych sprzedających między innymi pizzę. Taki karton zabezpiecza pizzę w transporcie przed czynnikami atmosferycznymi, pozwala na długo zachować jej wysoką temperaturę, ale także pozwala na dostarczenie jej w nie naruszonym stanie. Ważne jest to, żeby karton był dobrej jakości. 

  Dobrej jakości opakowania na pizzę w niskiej cenie można kupić na stronie https://www.opako.com.pl/kartony-na-pizze-cat-518.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie