Kartony i opakowania do pizzy

Kartony na pizzę

 

Pizza dostarczana z dowozem zawsze zapakowana jest w kartonowe opakowanie, chroniące ją przed zanieczyszczeniami i szybką utratą temperatury. 

 

Cechy kartonów na pizzę:

 • wykonane z mocnej tektury 3-warstwowej
 • opakowania wykrojnikowe, z wbudowanym zamknięciem
 • odporne na wilgoć i zagniecenia
 • o różnych średnicach
   

Opakowania na pizzę są na tyle mocne, że można je umieszczać jedno na drugim. Ich zawartość wciąż pozostanie nienaruszona. Grube ścianki chronią produkt przed szybkim wychłodzeniem, dzięki czemu przy dowozie samochodem można zrezygnować z używania dodatkowych toreb termicznych.

 

Kartony do przewożenia pizzy produkowane są z tektury jednostronnie białej, co ułatwia umieszczenie na nich firmowego oznakowania. NEOPAK zapewnia nie tylko wykonanie pudełek w dowolnym rozmiarze, lecz również ich zadrukowanie. W ten sposób trafią do Państwa estetyczne i solidne opakowania, gotowe by umieścić w nich pyszną pizzę.

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Długość
Szerokość
szukaj
 • Gdzie kupić wypełniacz do paczek?
  Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego, zapewne zależy Ci, aby przesyłka bezpiecznie oraz bez żadnych uszkodzeń trafiła do Twojego klienta. Wypełniacze do paczek dostępne w naszym sklepie internetowym Opako.com.pl to świetnie rozwiązanie, które idealnie otula transportowane przedmioty. Wypełniacze foliowe do paczek i kartonów są miękkie i dostosowują się do przestrzeni. Wypełniacze do paczek szczelnie wypełniają każdą przestrzeń, tym samym transportowany towar nie przesunie się i nie jest narażony na ewentualne wstrząsy i zniszczenie. W ofercie Opako.com.pl znajdziecie: standardowe wypełniacze foliowe typu poduszki powietrzne, wypełniacze foliowe oraz maty powietrzne.
 • Jaki powinien być najlepszy karton na pizzę?
  Praktycznie każda pizzeria stosuje kartony na pizzę przy okazji zamówień na wynos oraz dostaw pod konkretny adres klienta. Jaki tym samym powinien być karton na pizzę? Idealnie opakowanie do pizzy powinno być głównie odporane na wigloć z zewnątrz. Jednocześnie karton powinien być wykonany tak, aby odpowiednio cyrkulować wilgocią wewnątrz pudełka. Najważniejszą cechą jaką powinien posiadać karton na pizzę to utrzymywanie temperatury pizzy wewnątrz. Zazwyczaj kartony na pizzę mają biały kolor, aby z łatwością nanieść logo pizzerii i inne informacje dotyczące restauracji.
 • Gdzie kupić opakowania na pizzę?
  Pudełka na pizzę to rodzaj katonów wykrojnikowych z 3-warstwowej tektury. Jest mnóstwo dostępnych rozmiarów i rodzajów, na większość można nanieść swoją grafikę. Jest to niezbędna rzecz w lokalach gastronomicznych sprzedających między innymi pizzę. Taki karton zabezpiecza pizzę w transporcie przed czynnikami atmosferycznymi, pozwala na długo zachować jej wysoką temperaturę, ale także pozwala na dostarczenie jej w nie naruszonym stanie. Ważne jest to, żeby karton był dobrej jakości. 

  Dobrej jakości opakowania na pizzę w niskiej cenie można kupić na stronie https://www.opako.com.pl/kartony-na-pizze-cat-518.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie