Koperty według rozmiaru DL

Koperty DL to chyba najciekawszy rodzaj opakowania papierowego, jaki istnieje. W przypadku tego przedmiotu porzucono tradycyjne wymiarowanie i zdecydowano się na proporcję dwa do jednego, co konkretniej w tym przypadku oznacza 220 x 100 mm. Koperty DL są porównywalne wymiarem do arkusza papieru A4, który został złożony dwukrotnie względem dłuższej krawędzi. Ze względu na swój podłużny kształt uchodzą za bardzo eleganckie opakowania, nie powinno to dziwić, są nieco jak samochód o smukłych liniach. Sugerują elegancję, jeśli więc na tym Ci zależy, budując wizerunek firmy albo rozdając w kopertach DL zaproszenia, to będą one doskonałym rozwiązaniem.

Koperty DL mają wiele zastosowań w zależności od tego, jakim modyfikacji została poddana bazowa, bądź brązowa koperta. Wszystkie charakteryzują się standardowym poziomem wytrzymałości i prowadząc za ich pośrednictwem korespondencję nie musisz się bać o to, czy zawartość pozostanie czytelna. O ile nie dojdzie do celowego zniszczenia albo skrajnie nieszczęśliwego wypadku, to nie masz się czym przejmować.

Ze względu na swoją estetykę, najpopularniejszą modyfikacjom, której poddaje się to opakowanie, jest zastosowanie innego rodzaju papieru, który jest zdecydowanie bardziej przyjemny i gładki w dotyku, a ponadto lepiej przyjmuje na siebie kolor. Mowa oczywiście o ozdobnych kopertach DL, które znacznie dominują w tym zestawieniu. Farbuje się je na przeróżne kolory, które pozwalają na wybór rozwiązania, które pasuje dokładnie do rangi uroczystości, na które przekazujemy zaproszenie albo dopasowują się do barw Twojej firmy. Są równie wytrzymałe jak podstawowe koperty i na pewno Cię nie zawiodą.

Koperty DL mogą zostać też zmodyfikowane tak, żeby były bardzo bezpieczne. Wypełnia się je warstwą folii bąbelkowej, która dodatkowo amortyzuje uderzenia chroniąc w ten sposób zawartość. Inną modyfikacją jest pokrycie papierowej koperty warstwą polietylenów, które gwarantują w ten sposób duży poziom wodoodporności. Czasami dodaje się też wbudowany system zaklejający, za którego pośrednictwem wysyłki będą o wiele prostsze.

Opako, koperty DL

W naszej ofercie znajdziesz bardzo wiele interesujących produktów, wśród których są koperty DL. Jeśli potrzebujesz smukłego eleganckiego opakowania, to zdecyduj się właśnie na nie, na pewno będziesz zadowolony. W naszym sklepie możesz liczyć na szybką wysyłkę i na najwyższą jakość produktów. Zamawiasz dużo? Negocjuj z nami cenę, funkcja została wbudowana w stronę. Chcesz modyfikacji kopert DL, dodatkowej barwy albo Twoich logo na jej powierzchni? Poinformuj nas o tym, wycenimy to dla Ciebie.
Koperty DL / Różowe / 100gr 50szt.
Koperty DL / Różowe / 100gr 50szt.28,00Koperty DL / Różowe / 100gr 50szt.Koperty DL / Różowe / 100gr 50szt.

Niezastąpione przy wysyłce osobiste korespondencji.

Szybki podgląd
Premium
Koperty DL / Szare / 120g a50
Koperty DL / Szare / 120g a508,50Koperty DL / Szare / 120g a50Koperty DL / Szare / 120g a50

Ozdobne koperty z grubszego papieru w rozmiarze DL.

Szybki podgląd
Premium
Koperty DL / Recycled Szare / 120g a50
Koperty DL / Recycled Szare / 120g a5018,00Koperty DL / Recycled Szare / 120g a50Koperty DL / Recycled Szare / 120g a50

Ozdobne koperty z grubszego papieru w rozmiarze DL.

Szybki podgląd
Premium
Koperty DL / Teksturowane Kość/ 160g a50
Koperty DL / Teksturowane Kość/ 160g a5016,00Koperty DL / Teksturowane Kość/ 160g a50Koperty DL / Teksturowane Kość/ 160g a50

Ozdobne koperty z grubszego papieru w rozmiarze DL.

Szybki podgląd
Premium
Koperty do zaproszeń DL HK / Białe / 120g 50szt
Koperty do zaproszeń DL HK / Białe / 120g 50szt10,00Koperty do zaproszeń DL HK / Białe / 120g 50sztKoperty do zaproszeń DL HK / Białe / 120g 50szt

Ozdobne koperty z grubszego papieru w rozmiarze DL.

Szybki podgląd
Premium
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj