Koperty double bag według rozmiaru extreme

Koperty rozkładane double bag extreme, to gwarancja tego, że zawartość nie opuści przedwcześnie koperty. Wykonane z grubego papieru o wysokiej gramaturze opakowania poradzą sobie w każdy warunkach. Ponadprzeciętna wytrzymałość i wysoka jakość tych produktów sprawiła, że są jednym z najpopularniej wykorzystywanych rozwiązań w wysyłaniu przedmiotów, które nie wymagają dodatkowego amortyzowania dla bezpieczeństwa. Dla nich Double Bag Extreme zapewni pełne bezpieczeństwo. Przypadkowe otwarcie graniczy z cudem, a nawet transportując ostro zakończone przedmioty nic nie powinno się wydarzyć. Kolejną zaletą tych opakowań jest ich dodatkowe usztywnienie, które pozwala uniknąć złamań papierowych arkuszy, które mogą być transportowane w jej wnętrzu. Transport papieru, w postaci książek, czy całych plików dokumentów jest bardzo popularnym zastosowaniem kopert Double Bag Extreme. Rozszerzenie opakowania pozwala zmieścić do środka naprawdę pokaźne ilości zachowując bezpieczeństwo i nie ryzykując przerwania struktury papieru.

Double Bag Extreme świetnie sprawdzi się w Twojej firmie, szczególnie jeśli prowadzisz sprzedaż wysyłkową. Wiele produktów świetnie się zmieści do koperty, a jej wytrzymałość pozwoli Ci spać spokojnie nie martwiąc się o jej stan. Jeśli z kolei Twoja firma nie sprzedaje, ale musi jak każda prowadzić poważne dokumentacje, Double Bag Extreme pozwoli Ci je transportować w pełnym bezpieczeństwie, nawet w olbrzymiej ilości. To też świetny sposób na archiwizowanie dokumentów, które odcięte od światła i powietrza zachowają o wiele dłużej czytelność.

Znaczną zaletą takich opakowań jest ich solidne zamknięcie odbywające się za pomocą paska mocnego kleju, który uniemożliwia skutecznie zawartości opuszczenia opakowania. Ponadto sam rozkładany double bag extreme został wykończony w sposób, który uniemożliwia podejrzenie treści transportowanej dokumentacji. To zabezpieczenie, które z całą pewnością wszyscy docenią.

Opako, koperty rozkładane Double Bag Extreme

Jeśli nie wiesz, na jakie opakowanie się zdecydować, to warto skorzystać z naszej infolinii, albo wbudowanego w stronę komunikatora, z chęcią Ci pomożemy. Opakowania dostępne w naszym sklepie pochodzą z własnej produkcji, albo od oficjalnych dystrybutorów marek opakowań. Koperty Double Bag Extreme to sztandarowy produkt, który pozwoli na transport bardzo wielu dokumentów naraz. Pozwoli to obniżyć koszty, jak powszechnie wiadomo, zazwyczaj lepsza jest pojedyncza ciężka przesyłka niż kilka małych, przynajmniej pod względem ekonomicznym.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Wysokość
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj