Koperty ozdobne według koloru różowego

Koperty ozdobne różowe są zdecydowanie rozwiązaniem, na które nie decyduje się bez powodu. Odbiegają znacznie od tradycyjnych barw opakowań, symbolizując coś i przekazując emocje. Kolor różowy jest często utożsamiany z niewinnym zakochaniem się, a także z dziewczęcością. Nie znaczy to oczywiście, że koperty różowe ozdobne mogą być wręczone tylko na walentynki albo tylko kobiecie. Myślenie w ten sposób to błąd. W tego typu opakowaniach można z powodzeniem wysyłać listy, a nawet drobne przedmioty.

Inną rolą, którą może spełniać ten produkt jest oczywiście transport zaproszeń na wszelkiego rodzaju uroczystości, barwa kopert z całą pewnością nikogo nie urazi, zwłaszcza że jej odcień może być bardzo zróżnicowany. Koperty ozdobne różowe mogą być ubarwione bardzo wyraziście, praktycznie przechodząc w fioletowy, albo balansować na przeciwnej granicy, praktycznie przechodząc w biel. Innymi słowy każdy znajdzie odpowiednią barwę dla swoich potrzeb.

Warto też dodać, że ozdobne koperty różowe nie są dziełem sztuki, a funkcjonalnym produktem. Dzielą wszystkie swoje cechy z tradycyjnymi, białymi opakowaniami. Są wytrzymałe i odpowiednio zabezpieczą transportowane listy. Ponadto wybierając zmodyfikowaną kopertę, na przykład w wersji metalizowanej, koperta wytrzyma transport nawet ciężkich przedmiotów wewnątrz, pod warunkiem, że są płaskie. Inną sprawą jest to, jak atrakcyjnie wyglądają metalizowane koperty różowe ozdobne.

Opako, koperty ozdobne różowe

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz dziesiątki opakowań tego typu, w których zmieścisz liczne przedmioty, listy, dokumenty, czy w końcu materiały reklamowe. Udostępniamy szeroką gamę rozmiarów, dzięki czemu zawsze będziesz mógł znaleźć kopertę ozdobną różową odpowiednią dla Twoich potrzeb. Najmniejsze oferowane rozmiary pozwolą na transport wizytówek, czy drobnych ulotek, z kolei do największych zmieszczą się pokaźne arkusze papieru, na których śmiało można umieszczać projekty.

Pamiętajmy o tym, że fraza ozdobne odnosząca się do lepszej estetyki koperty nie czyni tych opakowań mnie użytecznymi. Są dokładnie tak samo wytrzymałe jak klasyczne koperty, a gramatura papieru sprawia, że są bardzo gładkie i estetyczne. Jako dystrybutor i producent opakowań, możemy dla Ciebie spersonalizować koperty ozdobne różowe, na przykład, pokrywając je Twoimi firmowymi logotypami. Złóż swoje zamówienie w Opako już dziś i ciesz się produktami najwyższej jakości. W przypadku dużych zamówień możesz liczyć na obniżkę ceny wybranego produktu.
Koperty DL / Różowe / 100gr 50szt.
Koperty DL / Różowe / 100gr 50szt.28,00Koperty DL / Różowe / 100gr 50szt.Koperty DL / Różowe / 100gr 50szt.

Niezastąpione przy wysyłce osobiste korespondencji.

Szybki podgląd
Premium
Koperty C6 / Perłowy Róż / 120g a50
Koperty C6 / Perłowy Róż / 120g a5012,50Koperty C6 / Perłowy Róż / 120g a50Koperty C6 / Perłowy Róż / 120g a50

Ozdobne koperty z grubszego papieru w rozmiarze C6.

Szybki podgląd
BestsellerPremium
Koperty C5 HK/ Ciemny róż / 120g a50
Koperty C5 HK/ Ciemny róż / 120g a5015,00Koperty C5 HK/ Ciemny róż / 120g a50Koperty C5 HK/ Ciemny róż / 120g a50

Ozdobne koperty z grubszego papieru w rozmiarze C5/A5.

Szybki podgląd
Premium
Koperty bąbelkowe metaliczne 220x265mm Różo 100szt
Koperty bąbelkowe metaliczne 220x265mm Różo 100szt390,00Koperty bąbelkowe metaliczne 220x265mm Różo 100sztKoperty bąbelkowe metaliczne 220x265mm Różo 100szt
Szybki podgląd
Premium
Koperta bąbelkowa metaliczna 220x265mm Ciemny Róż
Koperta bąbelkowa metaliczna 220x265mm Ciemny Róż6,00Koperta bąbelkowa metaliczna 220x265mm Ciemny RóżKoperta bąbelkowa metaliczna 220x265mm Ciemny Róż
Szybki podgląd
Premium
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj