Koperty ozdobne według koloru żółtego

Koperty żółte ozdobne to ciekawe opakowania, które świetnie się sprawdzą do prowadzenia korespondencji, czy przekazywania zaproszeń. Barwa żółta kojarzy się z ciepłem, naturą i kwiatami. To bardzo luźno powiązane ze sobą rzeczy, z tego powodu jest to jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów opakowania. Mogą śmiało go stosować firmy, prowadzące identyfikacje marki z barwą żółtą, do przekazywania zaproszeń na eventy, czy dodając w nich kody rabatowe dla klientów do ich zamówień. Z powodzeniem skorzystają z nich osoby prywatne, które chcą w nich przekazywać zaproszenia na wszelakie uroczystości, albo segregować w nich przedmioty.

Obecność słowa „ozdobny” w nazwie nie powinna być demotywująca, jeśli liczysz na dużą wytrzymałość. Jedyne, czym różnią się takie opakowania od zwykłych tradycyjnych, to zastosowanie papieru o wyższej gramaturze, dzięki czemu koperta jest bardziej przyjemna w dotyku i gładsza. Oprócz tego koperty żółte ozdobne zachowują wszystkie przymioty tradycyjnych kopert, takie jak wysoka wytrzymałość, odporność na przerwania i niską masę. Zachowują też kluczową cechę dla opakowań wysyłkowych, czyli niską cenę. Świetnie też się sprawdzą, jeśli chcesz w nich wysyłać coś więcej niż listy, czy materiały marketingowe. Z całą pewnością sobie poradzą z lekkimi przedmiotami. Innym typem są koperty ozdobne żółte metalizowane, które są jeszcze bardziej wytrzymałe i jeszcze ładniejsze, są też jednak adekwatnie droższe. Są w pełni wodoodporne, jeśli więc bardzo martwisz się o zawartość, to mogą być dobrą decyzją.

Koperty żółte ozdobne świetnie się sprawdzą w przekazywaniu zaproszeń na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Żółty, szczególnie jasny nie insynuuje żadnej konkretnej uroczystości, jeśli więc uważasz tę barwę za stosowną do okazji, to z całą pewnością masz rację. Idealnie się nadadzą szczególnie podczas imprez odbywających się na wiosnę i latem, budząc pozytywne skojarzenia z życiem i naturą. Nie powstrzymuj się i kup właśnie takie opakowania.

Opako, koperty żółte ozdobne

Żółte koperty ozdobne w Opako to pokaźna grupa produktów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są liczne rozmiary i wymiary kopert. Na pewno znajdziesz produkt, który odpowiada Twoim potrzebom. Udostępniamy też wiele odcieni żółtego, aby można było dostosować optymalnie kopertę do okoliczności, w których będzie użyta.

Jeśli chcesz dokonać modyfikacji na kopercie, nadrukować loga, albo zmienić rozmiar, czy negocjować cenę, skorzystaj z komunikatora wbudowanego w stronę internetową, albo naszej infolinii.
Koperty C4 Żółte HK 229x324mm 25szt.
Koperty C4 Żółte HK 229x324mm 25szt.58,50Koperty C4 Żółte HK 229x324mm 25szt.Koperty C4 Żółte HK 229x324mm 25szt.

Ozdobne koperty odpowiadające rozmiarami formatowi A4.

Szybki podgląd
Premium
Koperty B6 / Perłowy Złoty / 120g a50
Koperty B6 / Perłowy Złoty / 120g a5016,00Koperty B6 / Perłowy Złoty / 120g a50Koperty B6 / Perłowy Złoty / 120g a50
Szybki podgląd
Premium
Koperty C6 HK/ Żółte / 120g a50
Koperty C6 HK/ Żółte / 120g a508,00Koperty C6 HK/ Żółte / 120g a50Koperty C6 HK/ Żółte / 120g a50

Ozdobne koperty z grubszego papieru w rozmiarze C6.

Szybki podgląd
Premium
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj