Sznurki sizalowe

Sznurek sizalowy jest wykonany z naturalnych włókien roślinnych i ma wytrzymałość na rozciąganie do 3000 funtów na cal (PSI). Jest świetny do utrzymywania roślin związanych lub suszenia siana, słomy lub czegokolwiek innego w garażu lub szopie. Sznurek sizalowy jest ścierny i drapiący w dotyku, ale ma wiele zalet.

Co wyróżnia sznurek sizalowy pośród innych?

Duża część liści jest używana do produkcji najbardziej popularnego i użytecznego sznurka sizalowego. Zbiera się go, gdy roślina rośnie przez około cztery lub pięć lat i ścina się go w dolnej części. Ponieważ ten rodzaj sznurka sizalowego ma jedną dużą żyłę biegnącą przez środek, można go łatwo podzielić na dwie cieńsze części. Sznurek sizalowy występuje w szerokiej gamie kolorów, ale nie umniejsza to jego wytrzymałości i trwałości. Przez tysiąclecia sznurek sizalowy był wykorzystywany i do dziś skutecznie spełnia swoje zadanie. Jego twardość i wytrzymałość sprawiają, że jest doskonałym wyborem do różnych projektów DIY.

Sznurek sizalowy, który jest również znany jako nić linowa, może być używany do tworzenia linii na wzorach szydełkowych i dziewiarskich zamiast nici do haftowania. JWytrzymałość sznurka sizalowego jest porównywalna z wytrzymałością liny manilowej, co czyni go odpowiednim do szycia takich przedmiotów jak plecaki czy paski. Sznurek sizalowy może być przycięty w dowolnym miejscu i włożony do innej szpuli, aby kontynuować jego używanie, gdy szpula się skończy. Nie wpłynie to w żaden sposób na jakość sznurka.

Włókno agawy jest surowcem odnawialnym, który był niegdyś wykorzystywany do produkcji lin dla starożytnych żaglowców, ponieważ był tak wytrzymały. Może być również skręcone w szpagat lub sznurek i jest doskonały jako naturalny krawat roślinny do wiązania roślin razem i utrzymywania ich w pozycji pionowej bez ograniczania wzrostu. Te nitki, które są wykonane z włókien sizalu, nie kroją kory, więc przydadzą się w ogrodzie czy sadzie jako wsparcie dla młodych drzew.

Te i inne rodzaje sznurów sizalowych znajdą Państwo w naszym sklepie opako.com.pl. Oferujemy najlepszą jakość produktów oraz gwarancję satysfakcji z zakupionych przedmiotów. Ekspresowa wysyłka i sprawna obsługa klienta to tylko niektóre z naszych przywilejów skierowanych do klientów. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z ofertą sklepu! Czekamy na Państwa zapytania oraz zamówienia. Obiecujemy zadowolenie i atrakcyjne ceny produktów, których na próżno szukać u konkurencji. Opako.com.pl - niezawodni na każdym etapie.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie