Wypełniacze do paczek Flupis

Polecamy Flupis dla klientów poszukujących ekologicznego i ekonomicznego wypełniacza do kartonów. Jest to pierwszy wypełniacz Flupis, który w całości składa się z biodegradowalnego, nadającego się do recyklingu polistyrenu. Chrupki piankowe są przydatne do wypełnienia pustych przegród w kartonach i zabezpieczenia znajdujących się w nich przedmiotów. Nic nie musi być nałożone na produkty (jak pudełko lub torba). Można je po prostu umieścić pomiędzy uformowanymi sekcjami.

Dlaczego Flupis to coś czego potrzebujesz?

Jeśli chodzi o koszty i przyjazność dla środowiska, Flupis wykonany z pianki jest niezwykle korzystny, ponieważ może być wielokrotnie używany. Pozwala to również zaoszczędzić pieniądze poprzez wyeliminowanie konieczności wysyłki. Oszczędzasz pieniądze, ponieważ Flupis jest lżejszy niż zwykłe wypełniacze ze względu na swoją specyfikę - wypełniony jest powietrzem.

W celu uzyskania dalszych oszczędności w transporcie lub w krajach, w których recykling polistyrenu jest szeroko rozpowszechniony, opracowano nowy materiał wypełniający, wykorzystujący w 100% polistyren pochodzący z recyklingu i nadający się do ponownego przetworzenia. Dotychczasowe mieszanki tworzyw pierwotnych i odpadów zostały zastąpione mieszanką, która zawiera wyłącznie pozostałości po przetworzeniu przemysłowym. Surowiec pochodzi z odpadów poprzemysłowych, takich jak budownictwo, leśnictwo i produkcja.

Flupis może być wysyłany drogą lotniczą i morską. Pakowany jest w 500-litrowe worki, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze. Ten produkt nie tylko oferuje przewagę nad konkurencją, ale także nad innymi formami materiałów opakowaniowych, takich jak papier czy folia bąbelkowa; zapewnia doskonałą wydajność przy niskich kosztach. Flupis może być ponownie wykorzystany, aby zaoszczędzić pieniądze na podróżach i generować mniej odpadów. Konsumenci mogą używać go jako wypełniacza do opakowań lub do innych celów, takich jak dywaniki podłogowe i materiały izolacyjne. Możliwy jest również recykling i ponowne przetworzenie Flupis na nowe towary.

Flupis to rozwiązanie, które nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji chemicznych ani lotnych związków organicznych, co pozwala zminimalizować szkody środowiskowe dla ludzi i zwierząt znajdujących się w jej otoczeniu. Dokonaj zakupu w naszym sklepie internetowym w dowolnym momencie, duże zakupy mogą być dodatkowo przecenione, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej opłacalną. Dokonaj zakupu już teraz w sklepie opako.com.pl!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie