Podajniki do etykiet

Dyspensery etykiet to niewielkie, przenośne mechanizmy do wydawania etykiet samoprzylepnych i kodów kreskowych. Można je znaleźć w każdym miejscu, od kuchni po łazienkę, gdzie konieczne jest etykietowanie i oznaczanie przedmiotów, pudełek czy pojemników. Praca jest szybsza i bardziej efektywna, gdy używasz automatycznego systemu podawania etykiet.

Co obejmuje oferta podajników do etykiet opako.com.pl?

W naszej ofercie posiadamy dyspensery etykiet o różnych prędkościach podawania i maksymalnych szerokościach etykiet. W dyspenserach dostępna jest regulacja szerokości i długości etykiet. Użycie dyspensera etykiet oszczędza czas i wysiłek, ponieważ procedura aplikacji jest całkowicie zautomatyzowana.

Liczba możliwych zastosowań zwiększa się, gdy etykiety są podawane automatycznie, co umożliwia ich aplikację w trudnych sytuacjach, np. w rękawiczkach. Etykiety z kodem kreskowym umożliwiają szybką identyfikację i pozwalają uniknąć błędów przy etykietowaniu ręcznym. Ułatwiają odróżnienie i oznakowanie wszystkiego, nawet szorstkich powierzchni, dzięki czemu praktycznie nie ma ryzyka pozostawienia jakichkolwiek śladów. Są one często wykorzystywane w magazynach i sklepach do oznaczania półek lub elementów marki, ale mogą być również stosowane w szpitalach na sprzęcie medycznym. Wiele sektorów, w tym przetwórstwo spożywcze i produkcja, przemysł chemiczny (np. znakowanie beczek), produkcja metalowa, przedsiębiorstwa zajmujące się recyklingiem oraz systemy zarządzania magazynem wykorzystują automatyczne podajniki etykiet.

Samoprzylepne etykiety i kody kreskowe są dozowane automatycznie przez dyspensery etykiet, które są niewielkimi przenośnymi urządzeniami do tego celu. Przydają się do oznaczania i etykietowania przedmiotów, pudełek, toreb czy pojemników wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba. Dzięki automatycznemu systemowi podawania etykiet praca jest szybsza i bardziej efektywna. W naszym asortymencie posiadamy dyspensery etykiet o różnych prędkościach podawania. W dyspenserach można również regulować szerokość i długość etykiet. Dozownik etykiet eliminuje czas i wysiłek potrzebny do ręcznego naklejania etykiet. Ponieważ proces aplikacji jest całkowicie zautomatyzowany, stosowanie podajnika etykiet oszczędza czas i pracę. Etykiety są naklejane w jednej operacji, więc użytkownik nie musi zakładać rękawiczek, aby to zrobić. Etykiety mogą być umieszczane po obu stronach pojemnika.

Zastosowanie automatycznych dyspenserów etykiet pozwala na większą ilość zastosowań i możliwość aplikacji etykiet w trudnych sytuacjach, np. w rękawiczkach, gdy jest to niezbędne. Etykiety z kodem kreskowym zmniejszają prawdopodobieństwo identyfikacji i popełnienia błędu. Ułatwiają znakowanie i etykietowanie na wielu różnych powierzchniach, również chropowatych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na opako.com.pl już dziś.

Ręczna praca przy oznaczaniu produktów za pomocą specjalnych etykiet wymaga włożenia w nią dużego wysiłku i skupienia. Każdorazowe odklejanie etykiety z podkładki i naklejanie jej na podłoże wymaga także zaangażowania w pracy i szybkiego organizowania sobie całego zadania. W tym celu sprawdzą się profesjonalne podajniki do etykiet, które umożliwiają sprawne i skuteczne zaaplikowanie konkretnych etykiet na wybranych miejscach.
 

 

Podajniki do etykiet – czym właściwie są? 
Podajniki-do-etykiet

 • Podajniki do etykiet to profesjonalne dyspensery do etykiet, które umożliwiają nakładanie samoprzylepnych etykiet lub kodów kreskowych, które są konieczne do przygotowania produktu do sprzedaży. 
 • Urządzenia te można stosować praktycznie wszędzie tam, gdzie pojawia się zapotrzebowanie na nałożenie konkretnych naklejek oznaczeniowych. 
 • Podajniki do etykiet umożliwiają włożenie do nich etykiet i naklejek w przeróżnych rozmiarach, co sprawia, że są one uniwersalnymi urządzeniami. 
 • Podajniki do etykiet ze względu na to, że działają automatycznie i za nas odklejają nakładki z warstwy klejącej, pozwalają na znaczące oszczędzanie czasu i podniesienie wydajności w przygotowywaniu produktów do sprzedaży. 

 

Dlaczego warto kupić podajnik do etykiet? Podajniki do etykiet to urządzenia, które pozwalają:
 
 • bezpiecznie przechowywać i aplikować etykiety z ważnymi danymi,
 • w prosty i skuteczny sposób nakładać etykiety na dużych przestrzeniach w wielu miejscach,
 • aplikator ma za zadanie przygotować etykietkę do nałożenia i zapewnić, żeby była ona dobrze do niego przylegająca. 
Podajniki do etykiet są:
 
 • tanie,
 • ergonomiczne,
 • trwałe,
 • wysokojakościowe,
 • uniwersalne – można korzystać z nich przy różnych naklejkach,
 • wydajne,
 • łatwe w zakupie i użytkowaniu. 

 

Jak można wykorzystać podajniki do etykiet? Jak sama nazwa wskazuje, podajniki do etykiet mają zastosowanie jako podajniki na specjalne etykietki do naklejania na podłożach.
 
Akcesoria te są wysoce wydajne i sprawiają, że każda praca jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza w realizacji. 
Z zastosowaniem podajników do etykiet spotkamy się praktycznie w każdym:
 
 • sklepie spożywczym,
 • drogerii,
 • sklepie elektronicznym,
 • w sklepach z odzieżą,
 • i każdym innym miejscu, w którym spotkamy się z zapotrzebowaniem na urządzenie, pozwalające na naklejenie nowych etykiet dla produktów. 
Podajnik do etykiet sprawdzają się także w magazynach i hurtowniach, gdzie pozwalają na naklejanie etykiet na produkty do sprzedaży. 

 

Podajniki do etykiet – dla kogo? Z właściwości podajników na etykiety korzystają:
 
 • osoby pracujące w firmach kurierskich – do oznaczania, segregowania i nadawania paczek,
 • producenci – do masowego oznaczania produktów (kodem kreskowym, datą ważności, itp.),
 • osoby prowadzące własne sklepy, np. z ekologiczną żywnością, kosmetykami lub odzieżą,
 • osoby pracujące w hurtowniach oraz magazynach,
 • i wiele innych. 

 

Jak wybrać odpowiedni podajnik do etykiet? 

Podajniki-do-etykiet-1
Jeżeli chodzi o rodzaje podajników do etykiet, które możemy wyróżnić, to tutaj także mamy do czynienia z szeroką gamą propozycji do wyboru. W ofercie naszego sklepu znajdują się różnorodne propozycje podajników do etykiet, w tym:
 
Wybór odpowiedniego urządzenia powinien być ściśle związany z konkretnym zapotrzebowaniem na dany rodzaj narzędzia do wykonywanego obowiązku.
 


 

Czy podajniki do etykiet to dobry zakup?

 

Podajniki do etykiet to zdecydowanie dobry zakup szczególnie w miejscach, gdzie konieczne jest codzienne naklejanie etykiet na podłoże. Ergonomiczne urządzenia znacząco przyspieszają pracę i sprawiają, że naklejki lepiej przylegają do podłoża.
 
Automatyczna maszyna przez cały czas pracy działa dokładnie tak samo, zapewniając stały poziom naklejenia etykiet, natomiast człowiek naklejający pojedyncze naklejki już któryś raz z rzędu, może wykonywać swoje zadanie znacznie gorzej, ze względu na zwykłe zmęczenie.
 
Warto zatem zainwestować w urządzenia, które przyczyniają się do poprawy jakości pracy.
 

 

Gdzie kupię podajniki do etykiet?


 
Jeżeli zastanawiasz się, gdzie znajdziesz profesjonalne i ciekawe propozycje podajników do etykiet, to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. Udostępniamy naszym pracownikom dostęp do bogatej oferty produktów, wśród których znajdują się nie tylko aplikatory dopasowane do potrzeb naszych klientów, ale także różnorodne rodzaje etykiet, z których można skorzystać.
 
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na stronie internetowej i zapoznania się także ze specyfikacją techniczną poszczególnych produktów, które możemy zaoferować.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie