Pianka polietylenowa grubość 8mm

Pianka polietylenowa 8 mm

Pianka polietylenowa o grubości 8 mm to produkt zapewniający wysoki poziom zabezpieczenia przedmiotów oraz doskonały izolator termiczny i akustyczny.

Charakterystyka pianki PE 8 mm

Zamknięta struktura pianki polietylenowej o dostatecznej grubości 8mm zapewnia bardzo dobrą izolację cieplną w budownictwie. Grubość ta jest także wystarczająca do wygłuszenia pomieszczeń, jako mata wyciszająca pod podłogi pływające lub pod panele. Materiał jest odporny na zawilgocenie, nie ściera się i nie wchodzi w reakcje chemiczne, dlatego też tak chętnie stosuje się go w branży budowniczej, gdzie kontakt z substancjami chemicznymi jest częsty. Pianka polietylenowa jest także dość elastyczna i łatwo poddaje się cięciu ręcznemu i maszynowemu. Cechy te znajdują zastosowanie na przykład w branży opakowaniowej.

Pianka doskonale chroni przedmioty przed wstrząsami, wilgocią i zarysowaniami, a przy tym ma estetyczny wygląd. Wszystko to sprawia, że jest ona podstawowym elementem zabezpieczającym przedmioty używanym przez profesjonalne firmy świadczące usługi przeprowadzek.

Pianka PE 8 mm znajduje zastosowanie także w przemyśle:

 • meblowym (np. zabezpieczanie mebli w trakcie transportu),

 • szklarskim (np. opakowywanie ceramiki i wyrobów szklanych),

 • elektronicznym (np. opakowywanie zabezpieczające sprzętów AGD/RTV/AUDIO).

 

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Szerokość
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj