Podajniki do etykiet

Dyspensery etykiet to niewielkie, przenośne mechanizmy do wydawania etykiet samoprzylepnych i kodów kreskowych. Można je znaleźć w każdym miejscu, od kuchni po łazienkę, gdzie konieczne jest etykietowanie i oznaczanie przedmiotów, pudełek czy pojemników. Praca jest szybsza i bardziej efektywna, gdy używasz automatycznego systemu podawania etykiet.

Co obejmuje oferta podajników do etykiet opako.com.pl?

W naszej ofercie posiadamy dyspensery etykiet o różnych prędkościach podawania i maksymalnych szerokościach etykiet. W dyspenserach dostępna jest regulacja szerokości i długości etykiet. Użycie dyspensera etykiet oszczędza czas i wysiłek, ponieważ procedura aplikacji jest całkowicie zautomatyzowana.

Liczba możliwych zastosowań zwiększa się, gdy etykiety są podawane automatycznie, co umożliwia ich aplikację w trudnych sytuacjach, np. w rękawiczkach. Etykiety z kodem kreskowym umożliwiają szybką identyfikację i pozwalają uniknąć błędów przy etykietowaniu ręcznym. Ułatwiają odróżnienie i oznakowanie wszystkiego, nawet szorstkich powierzchni, dzięki czemu praktycznie nie ma ryzyka pozostawienia jakichkolwiek śladów. Są one często wykorzystywane w magazynach i sklepach do oznaczania półek lub elementów marki, ale mogą być również stosowane w szpitalach na sprzęcie medycznym. Wiele sektorów, w tym przetwórstwo spożywcze i produkcja, przemysł chemiczny (np. znakowanie beczek), produkcja metalowa, przedsiębiorstwa zajmujące się recyklingiem oraz systemy zarządzania magazynem wykorzystują automatyczne podajniki etykiet.

Samoprzylepne etykiety i kody kreskowe są dozowane automatycznie przez dyspensery etykiet, które są niewielkimi przenośnymi urządzeniami do tego celu. Przydają się do oznaczania i etykietowania przedmiotów, pudełek, toreb czy pojemników wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba. Dzięki automatycznemu systemowi podawania etykiet praca jest szybsza i bardziej efektywna. W naszym asortymencie posiadamy dyspensery etykiet o różnych prędkościach podawania. W dyspenserach można również regulować szerokość i długość etykiet. Dozownik etykiet eliminuje czas i wysiłek potrzebny do ręcznego naklejania etykiet. Ponieważ proces aplikacji jest całkowicie zautomatyzowany, stosowanie podajnika etykiet oszczędza czas i pracę. Etykiety są naklejane w jednej operacji, więc użytkownik nie musi zakładać rękawiczek, aby to zrobić. Etykiety mogą być umieszczane po obu stronach pojemnika.

Zastosowanie automatycznych dyspenserów etykiet pozwala na większą ilość zastosowań i możliwość aplikacji etykiet w trudnych sytuacjach, np. w rękawiczkach, gdy jest to niezbędne. Etykiety z kodem kreskowym zmniejszają prawdopodobieństwo identyfikacji i popełnienia błędu. Ułatwiają znakowanie i etykietowanie na wielu różnych powierzchniach, również chropowatych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na opako.com.pl już dziś.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj