Poduszki powietrzne AirBag do wypełniania paczek

Wytrzymałe poduszki powietrzne są idealnym sposobem na zabezpieczania wszystkich przesyłek, także tych o dużych gabarytach. Poduszki produkowane są w różnych rozmiarach, można zatem swobodnie dobierać je do charakteru przesyłki. Produkowane są z mocnej folii polietylenowej, dzięki czemu zachowują w nienaruszonym stanie każdy towar.

Wypełnione sprężonym powietrzem torebki zabezpieczające amortyzują wstrząsy i uderzenia oraz chronią towar przed nagłymi zmianami temperatury. Mogą być stosowane w postaci pojedynczych opakowań lub mat powietrznych o dużej powierzchni (maty AIRPLUS). Te drugie doskonale zdają egzamin przy dużych przedmiotach. Poduszki oferowane w postaci łańcuchów z perforacją można dzielić na krótkie odcinki, dobierając faktycznie potrzebną ilość izolatora.
 

Poduszki powietrzne – przykładowe zastosowania:

  • wypełnienie wolnej przestrzeni w opakowaniu

  • absorpcja wstrząsów i drgań

  • ochrona towaru przed naciskiem oraz skutkami upadku opakowania

  • stabilizacja zawartości paczki


Tego typu wypełniacze do paczek można wielokrotnie wykorzystywać. Są dźwiękoszczelne, więc osoba postronna nie będzie w stanie rozpoznać charakteru zawartości poprzez np. potrząsanie opakowaniem.


Wyjątkowo duże zdolności do amortyzacji sprawiają, że poduszki do wypełniania paczek są niezastąpione przy transporcie szczególnie delikatnych towarów – wyrobów ze szkła, zaawansowanej elektroniki oraz produktów medycznych i chemikaliów.


Ich olbrzymim atutem jest też minimalna waga, więc użycie torebek powietrznych nie zwiększa ciężaru opakowania. Dzięki temu koszty przesyłki pozostają niezmienione. Za to odpowiednie zabezpieczenie towaru i przygotowanie go do spedycji jest proste i szybkie.

 

  • Co to jest poduszka powietrzna airbag do pakowania?
    Niezwykle wytrzymałe poduszki powietrzne to świetny sposób na to, aby zabezpieczyć zawartość przesyłki. Poduszki dostępne w naszej ofercie mają różne rozmiary, dzięki czemu można dobierać je do charakteru transportowanej paczki. Wykonane z mocnej folii polietylenowej, pozwolą na transport towaru w nienaruszonym stanie. Poduszki powietrzne są wypełnione sprężonym powietrzem dlatego doskonale amortyzują wstrząsy i uderzenia, a jednocześnie stanowią dobrą ochronę przed nagłymi zmianami temperatury. 
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj