Przekładki z pianki polietylenowej

Przekładki z pianki polietylenowej doskonale sprawdzają się jako ochrona przedmiotów, np. w trakcie transportu. Zabezpieczają rzeczy przed przesuwaniem się, stukaniem, zarysowaniem, ukruszeniem. Przekładki piankowe PE są lekkie, elastyczne, łatwo poddające się cięciu, a przy tym estetyczne.

Charakterystyka przekładek polietylenowych

Przekładki z pianki polietylenowej znajdują zastosowanie głównie w branży opakowaniowej i przewozowej. Firmy oferujące przeprowadzki wykorzystują piankowe przekładki do zabezpieczenia cennych, wrażliwych na stłuczenia i zniszczenia przedmiotów. Przekładki mogą służyć do odseparowania układanych piętrowo talerzy, kubków i innych szklanych lub ceramicznych przedmiotów. Przekładki z pianki chronią przedmioty także przed drganiami i drobnymi wstrząsami. Ich amortyzująca i zarazem miękka struktura nadaje się do zabezpieczania urządzeń elektronicznych z wyświetlaczami LCD. Przekładki często stanowią bezpośrednią osłonę telefonów komórkowych, tabletów, laptopów i monitorów komputerowych bądź są wypełniaczem opakowań tych urządzeń.

Zalety przekładki z pianki PE:

 • zabezpieczenie delikatnych powierzchni przed zarysowaniami, uszkodzeniami zewnętrznymi, drganiami i wilgocią,

 • możliwość zastosowania ich jako wygodnych separatorów pomiędzy przedmiotami wrażliwymi na stłuczenia,

 • estetyczny wygląd,

 • elastyczność, lekkość i miękkość,

 • wodoodporność.

Cechy te sprawiają, że przekładki z pianki polietylenowej są wybierane znaczenie częściej niż tekturowe odpowiedniki tego produktu. Decydującym argumentem w tym wyborze są przede wszystkim wysoka estetyka oraz właściwości przeciwwilgociowe.

 

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Długość
  Szerokość
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj