Opakowania i pudełka na winyle

Kartony na płyty winylowe

 

Płyty winylowe przeżywają obecnie swój renesans. Coraz więcej osób czerpie przyjemność ze słuchania muzyki z czarnych krążków. Niestety płyty tego rodzaju są bardzo podatne na uszkodzenia. Nawet najmniejsza rysa może spowodować znaczące pogorszenie dźwięku.

 

W sklepie internetowym NEOPAK znajdą Państwo bardzo dobrej jakości opakowania na płyty gramofonowe, doskonale chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi i kurzem,

 

Niezależnie od tego, czy płyty są kupowane w sklepie wysyłkowym, czy stacjonarnym, ich dostarczenie do domu zawsze wymaga dużej ostrożności. W przeciwieństwie do nośników CD płyty winylowe są kruche, a przez to niemal całkowicie nieodporne na upadek. 

 

Oferowane przez nas kartony na płyty winylowe pozwalają na bezpieczny transport i przechowywanie. Pudełka te mają formę wykrojnikową, dobrze dopasowaną do kształtu płyty i stabilizującą nośnik w jednej pozycji.

 

Pudełka wykonane są z mocnej tektury o gęstości 400 g/m² i zbudowanej z warstw. Praktyczny brązowy kolor umożliwia naniesienie grafiki reklamującej dany sklep. 

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Filtruj karton po wymiarach
  Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
  Wysokość
  Zastosowanie
  Rodzaj składania
  Rodzaj tektury
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj