Folia budowlana

W budownictwie folie są jednym z podstawowych akcesofriów. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie – od ochrony prze zawilgoceniami aż po mechaniczne zabezpieczenie stanowisk pracy (np. rusztowań). Ich wysokie parametry jakościowe mają charakter uniwersalny, dzięki czemu każdy użytkownik może mieć pewność, że niezależnie od wybranego modelu uzyska zawsze trwały i solidny materiał zabezpieczający.


Charakterystyka folii budowlanych:

  • doskonałe właściwości izolacyjne – chroni przed wilgocią, wiatrem i nasłonecznieniem osłanianych powierzchni i obiektów.

  • wodoodporność – w przypadku gdy dom nie posiada części fasady dachu, folię budowlaną możemy wykorzystywać w celu prowizorycznego zabezpieczenia części domu przed deszczem lub śniegiem

  • zwiększona wytrzymałość – folie tego typu są odporne na rozerwania, rozciąganie i nacisk

  • szczelność - doskonale chronią przed zanieczyszczeniami pyłami, kurzem i chemikaliami

 

Standardowa grubość folii wynosi pomiędzy 0,1 a 0,3 milimetra. Mimo dużej grubości są jednak na tyle elastyczne, że można nimi łatwo opakowywać i osłaniać obiekty różnego kształtu.


Dostępne w naszym sklepie folie budowlane można nabyć w postaci poręcznych rolek o różnej szerokości i długości, ułatwiających pobieranie i nakładanie folii w faktycznie potrzebnej ilości. Całkowita powierzchnia nawiniętego na rolę arkusza wynosi 100 m² (nawój 4/25 m lub 5/20 m).

 

 

 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie