Folia do drzwi

Folie ochronne do drzwi służą do zabezpieczania skrzydeł drzwiowych i ościeżnic przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Stosuje się je do ochrony drzwi w czasie magazynowania, transportu i na okres prowadzenia prac remontowo-budowlanych. Można ich używać także do ochrony innych powierzchni drewnianych (np. mebli). Folia nakładana jest z rolki, dzięki czemu łatwo nią ochronić nawet duże powierzchnie.


Charakterystyka folii ochronnej do drzwi:

  • samoprzylepna – folia pokryta jest warstwą kleju akrylowego, który równo się rozprowadza i nie powoduje marszczenia folii i powstawania bąbli powietrznych. Szczelne oklejenie drzwi jest wyjątkowo ważne dla ich pełnej ochrony

  • odporna na przetarcia i zerwanie

  • odporna na działanie promieni UV – większość nowoczesnych i ogólnodostępnych folii do drzwi jest całkowicie odporna na nasłonecznienie. To bardzo istotny parametr, ponieważ wysoka temperatura i promieniowanie mogą skutecznie uszkodzić folię i wówczas jej ściągnięcie może być bardzo trudne.

  • odporna na działanie czynników atmosferycznych – folia drzwiowa często stosowana jest na zewnątrz, musi być więc wodoszczelna i mrozoodporna. Dzięki tej właściwości materiał ochronny utrzyma się na drzwiach nawet przez wiele miesięcy.


Folie do drzwi są dostępne w różnych kolorach. Zwykle imitują one barwy różnych rodzajów drewna. W naszym asortymencie posiadamy duży wybór tego typu folii, zatem każdy klient z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

 

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie