Ściereczki domowe

Obecne w każdym domu, większości zakładów pracy, w szkołach, na uczelniach - dosłownie wszędzie. Wielofunkcyjne, wielozadaniowe i wytrzymałe, a przede wszystkim ekologiczne - tak można w wielkim skrócie przedstawić kolejną grupę produktów oferowanych dla naszych klientów. Są nimi ściereczki domowe, które na stałe wpisały się w podstawowe wyposażenie służące do utrzymywania czystości.

Jakie ściereczki znajdą Pańtwo w naszym sklepie?

Oferujemy Państwu ściereczki domowe z różnych materiałów. Najbardziej popularne są jednak ściereczki z mikrofibry, które podbiły serca większości użytkowników. Dzięki swojej strukturze, ściereczki z mikrofibry zbierają cząsteczki kurzu lepiej niż jakiekolwiek inne ściereczki do czyszczenia. Wchłaniają również wilgoć, a po użyciu można je wyprać i znów użytkować. Są trwałe, przez co pozwalają na oszczędności. Jedna taka ściereczka wystarczy na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset użyć! Dba także o środowisko - jest wielorazowa. Nie wymaga od nas kupowania kolejnych po jednym użyciu, przez co ogranicza wytwarzanie odpadów i dba o planetę.

Kolejną propozycją są ściereczki z bawełny, klasyczne, także wielorazowego użytku, równie skuteczne. Można prać je w wysokich temperaturach, dlatego też znane są jako bardzo higieniczny rodzaj ściereczek do sprzątania. Odpowiednio wysoka temperatura prania zabija wszelkie drobnoustroje. Warto wspomnieć, że nie każdy materiał wytrzyma pranie w 90 stopniach lub wygotowanie. Dlatego też radzimy naszym klientom wybieranie produktów wysokiej jakości. Pozwoli to uniknąć niemiłych niespodzianek w postaci zniszczonych akcesoriów do sprzątania.

W naszej ofercie znajdą Państwo także ściereczki do użytku profesjonalnego, które sprawdzą się w zakładach pracy, biurach czy będą stanowić świetną opcję dla firm zajmujących się profesjonalnym sprzątaniem powierzchni i pomieszczeń. Ściereczki te zapewnią niezawodność i dokładność, ponieważ tworzone są z gęstego splotu włókien, który działa o wiele lepiej niż w przypadku stosowania ściereczek o małej gramaturze materiału.

Bez względu na wybraną opcję neopak.com.pl dostarcza produkty, które pozwolą na bezproblemowe sprzątanie w każdych okolicznościach. Staramy się regularnie poszerzać naszą ofertę o kolejne innowacje w tym zakresie. Wszystko to z myślą o naszych klientach. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi i satysfakcję. Zapraszamy!

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj