Taśmy ozdobne

Taśmy ozdobne pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną i służą upiększaniu odzieży, tworzeniu prezentów i kartek okolicznościowych, bądź też ozdabianiu mebli oraz dekoracji wnętrz. Ich zastosowanie jest wobec tego w głównej mierze artystyczne, a praktyczność schodzi na drugi plan. Montaż taśm ozdobnych przebiega szybko, sprawnie i bez żadnych problemów.

Zastosowanie:

  • ozdabianie odzieży,

  • tworzenie prezentów, kartek okolicznościowych i produktów „hand made”,

  • dekoracja wnętrz.

Przy użyciu taśm dekoracyjnych z całkiem zwyczajnej i niczym niewyróżniającej się odzieży można stworzyć prawdziwe dzieło sztuki i jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne ubranie. Z powodzeniem stosuje się je także przy dekorowaniu wnętrz i ozdabianiu zasłon, mebli, pościeli czy tapicerki. Również ręcznie robione prezenty i kartki okolicznościowe często nie mogą obejść się bez taśm ozdobnych, które nierzadko są ich nieodłącznym elementem.

Zalety:

  • niska cena,

  • łatwość zastosowania,

  • uniwersalność.

Dzięki szybkości i łatwości montażu użycie taśm ozdobnych jest dziecinnie proste i nawet najmłodsi bez problemu sobie z tym poradzą. Niska cena i różnorodność dostępnych w naszym sklepie form, kształtów, kolorów, długości oraz szerokości taśm gwarantuje, że bez problemu można wybrać produkt pasujący do wymagań, potrzeb i oczekiwań klienta.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj