Taśmy dwustronne z błoną klejową

Spośród dostępnych w naszym asortymencie rodzajów taśm dwustronnych, jedną z ciekawych opcji jest błona klejowa. Wiele osób na pewno miało z nią do czynienia dotychczas, ale niekoniecznie zna jej nazwę - wyjaśnijmy więc co to dokładnie jest. Błona klejowa to inaczej warstwa klejowa, która nie ma barwy (jest przezroczysta) i jest najczęściej naniesiona na rolkę papieru silikowanego lub na folię silikonowaną. To produkt niezwykle uniwersalny, co zdecydowanie zwiększa jego atrakcyjność. Zapewnia dużą wytrzymałość i odporność, będzie zatem długo i porządnie trzymać się danej powierzchni. Czyni to z niej bardzo dobrą alternatywę dla klasycznego kleju.

Nie sposób krótko wymienić wszystkie sytuacje, w których dobrym wyborem będzie błona klejowa. Niekiedy są to tak różne i tak odległe od siebie branże, że można pokusić się o stwierdzenie, że jest to jeden z najbardziej uniwersalnych produktów dostępnych w naszej ofercie. Taśma z błoną klejową wykorzystywana jest w produkcji (na przykład klimatyzacji, wentylacji, maszyn i urządzeń, a także w meblarstwie i tapicerstwie), w przemyśle (obuwniczym, motoryzacyjnym i wielu innych miejscach), w szkołach i na uczelniach - a to nadal nie wszystkie z jej zastosowań. Charakteryzuje się także bardzo łatwym użyciem, dzięki czemu zapewnia oszczędność czasu co jest kwestią na której na pewno zależy wszystkim nie tylko w pracy, ale także w życiu codziennym.

Jakie jeszcze zalety posiada błona klejowa?

  • jest odporna na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne nawet takie jak rozpuszczalniki,
  • nie nasącza powierzchni na których jest aplikowana, właśnie dzięki temu stanowi świetną alternatywę dla kleju,
  • na rynku dostępnych jest wiele jej rodzajów w zależności od rozmiaru oraz parametrów technicznych.

Warto dobrze przemyśleć wybór, tak aby dany rodzaj był doskonale dobrany do okoliczności, a przede wszystkim powierzchni na której będą używane. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi kategoriami produktów, które znajdą Państwo na naszej stronie - oprócz taśmy dwustronnej z błoną klejową znajdą Państwo w naszej ofercie również taśmy pakowe, taśmy remontowe, taśmy budowlane, taśmy oznaczeniowe oraz taśmy montażowe. Każdą z nich łączy jedna cecha - wszystkie są najwyższej jakości i pochodzą od sprawdzonych producentów z Polski i z zagranicy. Mamy bogate doświadczenie w sprzedaży tego typu produktów, wiemy doskonale jakie z nich najlepiej sprawdzą się w danej sytuacji - chętnie podzielimy się nim z Państwem, zapraszamy więc do kontaktu.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie