Kartoniki na kubek

Kartony na kubki

 

Aromatyczna kawa czy mocna herbata smakują lepiej, jeśli są podane w estetycznej filiżance lub sympatycznym kubku. Aby te naczynka trafiły w nasze ręce, muszą przebyć długą drogę od producenta, często mającego siedzibę za granicą.


Pudełka tekturowe na kubki są idealnym sposobem ochrony kubków, filiżanek i szklanek na czas transportu. Jako, że są to opakowania fasonowe, są odpowiednio wyprofilowane, by amortyzowały wstrząsy i uderzenia. Większość z nich posiada mocne ścianki, odporne na zgniatanie oraz dodatkowo wzmacniany spód. Dodatkowo wyposażone są w specjalną wkładkę utrzymującą kubek w stałej pozycji. 


Wytrzymałe opakowania kartonowe w pełni rozwiązują problem możliwego zniszczenia towaru w trakcie wysyłki pocztą, kurierem, przewoźnikiem lotniczym lub morskim. 


Oprócz ogromnej przydatności w transporcie kartony na kubki mają jeszcze jedną funkcjonalność: wycięte w ciekawy kształt, wzbogacone o ciekawą grafikę, foliowe okienko lub niestandardowy uchwyt pozwalają zamienić kubek w efektowny gadżet lub miły upominek. 


NEOPAK oferuje duży wybór standardowych opakowań na kubki oraz możliwość zamówienia nawet najbardziej nietypowych form, np. na potrzeby marketingowe.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Filtruj karton po wymiarach
  Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
  Długość
  Szerokość
  Wysokość
  Kolor
  Rodzaj składania
  Rodzaj tektury
  Fefco
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj