Koperty ozdobne według rozmiaru DL

Koperty DL świetnie się sprawdzą wszędzie tam, gdzie potrzebne jest, efektowne, estetyczne opakowanie. Charakteryzują się, niezwykłym designem, wyglądają pięknie, na pewno sprawdzą się, tam, gdzie liczy się, opakowania wygląd i niezwykły kształt o proporcjach 2:1. Jeśli chodzi o wymiary koperty DL to prezentują się następująco: 110 X 220 mm. Do takiej koperty zmieści się wiele różnych przedmiotów, albo materiałów papierowych. Chodzi oczywiście o zaproszenia i o prezenty w postaci bonów, czy pieniędzy. Podłużna koperta DL wygląda bardzo atrakcyjnie przez swoją smukłość, która niesie jej dodatkową elegancję, sprawiając, że widząc ją przychodzą na myśl damskie podręczne torebki o przedłużonym kształcie, a idąc jeszcze dalej tą logiką, kota, czy też łasicę.

Koperty ozdobne DL są dostępne w bardzo wielu kolorach, które pozwolą Ci na każdorazowe przygotowanie idealnego prezentu, czy też na przekazania zaproszenia na ważne spotkanie biznesowe albo przyjęcie rodzinne. Niezwykłe kolory, często zahaczające o tak wyjątkowe wzornictwo jak srebro, złoto, czy andezyt na pewno będą nieść ze sobą feeling premium. Warto też dodać, że ich uczciwa cena nie przyprawi Cię o ból głowy. Wytrzymały papier o wysokiej gramaturze, gwarantuje Ci, że nie dojdzie do przerwania Twojej ozdobnej koperty DL i jej wygląd będzie dalej maksymalnie atrakcyjny.

Koperty DL ozdobne świetnie się też sprawdzą, jeśli potrzebujesz opakowania do przesyłania materiałów promocyjnych. W takiej kopercie będą bardzo bezpieczne i na pewno będziesz zadowolony z ich stanu, kiedy dotrą do miejsca docelowego. Ozdobne koperty DL sprawdzą się zarówno w firmach jak i w prywatnych domach. Jeśli chociażby prowadzisz interes typu fotobudka, to zamieszczanie zdjęć w takich kopertach z całą pewnością zrobi pozytywne wrażenie na Twoich klientach. Warto też wspomnieć, że część z kopert została wyposażona w system szybkiego zamknięcia HK, lub SK, które pozwolą Ci zaoszczędzić na prawdę wiele czasu i sprawia, że z całą pewnością Twoja zawartość nie opuści koperty.

Opako, koperty ozdobne DL

Koperty ozdobne DL w ofercie Opako to produkty, które zostały przygotowane tak, aby spełniły wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów, z tego powodu na pewno znajdziesz produkt taki, jakiego potrzebujesz. Liczne kolory gwarantują, że dobierzesz odpowiednią kopertę ozdobną DL na każdą okazję. Nie zwlekaj z zakupem i już dzisiaj złóż zamówienie w Opako, a przy zakupie wielu sztuk (np. Na zaproszenia weselne), możesz z nami negocjować cenę. Na pewno znajdziemy nić porozumienia.
Koperty DL / Różowe / 100gr 50szt.
Koperty DL / Różowe / 100gr 50szt.28,00Koperty DL / Różowe / 100gr 50szt.Koperty DL / Różowe / 100gr 50szt.

Niezastąpione przy wysyłce osobiste korespondencji.

Szybki podgląd
Premium
Koperty DL / Szare / 120g a50
Koperty DL / Szare / 120g a508,50Koperty DL / Szare / 120g a50Koperty DL / Szare / 120g a50

Ozdobne koperty z grubszego papieru w rozmiarze DL.

Szybki podgląd
Premium
Koperty DL / Recycled Szare / 120g a50
Koperty DL / Recycled Szare / 120g a5018,00Koperty DL / Recycled Szare / 120g a50Koperty DL / Recycled Szare / 120g a50

Ozdobne koperty z grubszego papieru w rozmiarze DL.

Szybki podgląd
Premium
Koperty DL / Teksturowane Kość/ 160g a50
Koperty DL / Teksturowane Kość/ 160g a5016,00Koperty DL / Teksturowane Kość/ 160g a50Koperty DL / Teksturowane Kość/ 160g a50

Ozdobne koperty z grubszego papieru w rozmiarze DL.

Szybki podgląd
Premium
Koperty do zaproszeń DL HK / Białe / 120g 50szt
Koperty do zaproszeń DL HK / Białe / 120g 50szt10,00Koperty do zaproszeń DL HK / Białe / 120g 50sztKoperty do zaproszeń DL HK / Białe / 120g 50szt

Ozdobne koperty z grubszego papieru w rozmiarze DL.

Szybki podgląd
Premium
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj