Koperty ozdobne według rozmiaru K4

Koperty K4 ozdobne to kwadratowe papierowe opakowania, które świetnie się sprawdzą do wysyłania papieru o odpowiadającym im wymiarze, zmieszczą się do nich też świetnie drobne płaskie przedmioty, z wyróżnieniem tych okrągłych, które zawsze dobrze pasują do kopert o równych wymiarach boków. Koperty ozdobne K4 mają wymiar 16 cm na 16 cm z wewnętrznej strony. To jeden ze standardowych wymiarów, więc nie powinniśmy dopłacać w przypadku wysyłki pocztą, bądź kurierem. Do opakowania zmieścimy płaskie przedmioty, takie jak kable, płyty CD, czy cienkie broszury i książeczki, wiadomo jednak, że koperty są bardziej dedykowane do transportu papieru. W kształcie kwadratu uświadczymy przede wszystkim zaproszenia na różnego rodzaju imprezy, czy ulotki reklamowe, to właśnie takie przedmioty najczęściej trafiają do kopert ozdobnych K4.

Koperty ozdobne K4 charakteryzują się niezwykłą estetyką, która jest możliwa do osiągnięcia tylko i wyłącznie dzięki ich specyficznemu kształtowi i wymiarom, to właśnie one gwarantują im niezwykły efekt wizualny. Warto też wspomnieć, że ozdobne koperty K4 wielokrotnie są dostępne w bardzo fantazyjnych kolorach, co sprawia, że z całą pewnością znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom, albo pasujący do wizerunku, który próbujesz zbudować dla swojej firmy. Różne barwy przywodzą na myśl różne rzeczy, wybieraj zatem mądrze. Inną ważną cechą tego rodzaju opakowań jest ich duża wytrzymałość, która jest efektem zastosowania wysokogramaturowego papieru.

Koperty ozdobne K4 mogą zostać wyposażone we wbudowane zamknięcie typu HK, które bardzo upraszcza proces zamknięcia opakowania, nie będzie potrzebny nawet klej. Ponadto ten rodzaj zapieczętowania uniemożliwa nieinwazyjne otwarcie koperty i na przykład zmianę, albo podejrzenie jej zawartości, dzięki temu możemy być pewni, że ewentualna ingerencja będzie widoczna, o ile ktoś nie wymieni koperty na nową. Innym rozwiązaniem jest oczywiście kopertowa zakładka, która należy zakleić klejem, to bardzo dobry wybór, jeśli będziesz chciał coś wkładać i wyjmować z koperty, albo na przykład na zaproszenia na wszelkie uroczystości.

Opako, koperty ozdobne K4

W naszej ofercie znajdziesz dziesiątki ozdobnych kopert K4, które spełnią Twoje wszystkie wymagania. Są tanie, estetyczne i wytrzymałe. Nie można chcieć więcej od opakowania. Nasze produkty pozwolą Ci w prosty, a jednocześnie efektowny sposób zapakować wszelkie cienkie przedmioty, kartki papieru, czy zaproszenia. Ponadto jako producent opakowań, możemy dla Ciebie przygotować opakowanie we wzorze, który nam zlecisz, mogą być to Twoje loga, albo wzory, wybór należy tylko do Ciebie. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o ozdobnych kopertach K4 skorzystaj z naszej infolinii.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj