Koperty bąbelkowe - K12 - 460x680mm

Jedną z bardzo popularnych kategorii produktów dostępnej w naszej ofercie są koperty, które z pewnością każdy stosuje w życiu codziennym lub w pracy. Jest to produkt niezwykle wszechstronny i uniwersalny, proponujemy zatem różne jego rodzaje. Jednym z nich są koperty bąbelkowe. Tego typu koperty posiadają w środku folię bąbelkową, której celem jest ochrona delikatnej zawartości podczas przesyłki. Służą jednak nie tylko do tego - mają także chronić samo opakowanie, ponieważ jeśli w środku znajduje się na przykład przedmiot o ostrych krawędziach, może on rozerwać kopertę. Tego typu sytuacja to najgorszy koszmar chociażby osób zajmujących się sprzedażą wysyłkową - jeśli zamówiony towar dotrze do odbiorca uszkodzony, a przesyłka podziurawiona, to może on być pewny, że straci nie tylko klienta, ale i dobrą reputację. Dodatkowym zabezpieczeniem jest także solidny zgrzew, który sprawia, że bardzo ciężko jest taką kopertę otworzyć, a jeśli nawet to się stanie, to na pewno nie pozostanie to niezauważone.

Pośród kopert bąbelkowych dostępnych na naszej stronie znajdą Państwo ich różne rozmiary i formaty, tak aby móc idealnie dostosować je do zawartości. Im większa koperta, tym również wyższa jest jej cena, a nie ma sensu niepotrzebnie przepłacać. Jedną z chętnie wybieranych opcji są koperty bąbelkowe o rozmiarze K12. Są to bardzo łatwe w użyciu, korzystne cenowo koperty, do których wystarczy włożyć dany przedmiot, a następnie je zakleić i gotowe. Nazywane są również kopertami pęcherzykowatymi, idealnie sprawdzą się w wielu sytuacjach. Stawiamy na jak najlepszą jakość wszystkich dostępnych w naszym sklepie produktów, jednocześnie zachowując jak najlepszą cenę.

W jakiej sytuacji najlepiej sprawdzą się koperty bąbelkowe K12?

  • do sprzedaży wysyłkowej kruchych i delikatnych przedmiotów,
  • do przesłania ważnej rzeczy lub upominku bliskich,
  • do przechowywania przedmiotów w domu lub mieszkaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kopert, opakowań kartonowych, akcesoriów do zabezpieczania przesyłek i wielu innych przydatnych rzeczy. Stawiamy na ich jak najwyższą jakość, wszystkie pochodzą od sprawdzonych producentów polskich i zagranicznych. Jeśli potrzebują Państwo wykonania indywidualnego zamówienia, zachęcamy do kontaktu z nami, bardzo możliwe, że będziemy w stanie pomóc. Z chęcią udzielimy także wsparcia technicznego w wyborze najlepszego produktu do Państwa potrzeb. Wszystkie szczegóły, godziny otwarcia i dane teleadresowe znajdą Państwo w zakładce KONTAKT w górnym prawym rogu strony.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie