Koperty bąbelkowe - pakiety 10 sztuk

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów koperty bąbelkowe dostępne w naszym sklepie są konfekcjonowane w poręczne opakowania po 10 szt.

Duże opakowania, liczące po sto kopert, są bardzo opłacalne dla klientów biznesowych, zajmujących się sprzedażą wysyłkową i codziennie nadających po kilkadziesiąt i więcej przesyłek. Natomiast mniejsze nakłady są znacznie korzystniejsze dla osób sporadycznie nadających przesyłki wartościowe lub delikatne.


Zalety pakietów kopert bąbelkowych:

  • możliwość nabycia małej liczby opakowań

  • niski koszt zakupu przy nadal atrakcyjnej cenie jednostkowej

  • możliwość zakupu kopert w różnych formatach i kolorach

Niezależnie od sposobu pakowania, wszystkie koperty ochronne z naszego asortymentu są jednakowo wytrzymałe, solidne i funkcjonalne.

 

  • Gdzie kupić koperty bąbelkowe?

    Koperty bąbelkowe to doskonały sposób na pakowanie przedmiotów wysyłanych kurierem, pocztą lub paczkomatem. Ponieważ nadają się do wielu zastosowań, warto mieć w domu lub w firmie niewielki zapas. Koperty bąbelkowe w pakietach po 10 szt lub 100 szt w różnych rozmiarach można kupić w naszym sklepie internetowym OPAKO. Ich cechą charakterystyczną jest duża wytrzymałość, odporność na rozdarcie oraz wodoodporne pokrycie, dzięki czemu masz pewność, że przesyłka dotrze do adresata w idealnym stanie.  
     
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie